logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Nakręć film - wygraj wycieczkę do Włoch.

z-europa-na-ty-konkursStowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Dobre Gminy" ogłasza konkurs filmowy pod nazwą "Z Europą na Ty". Skierowany on jest dla mieszkańców naszej i sąsiednich gmin. Nagrodą w konkursie jest wyjazd na festiwal filmów krótkometrażowych do Włoch. W zeszłorocznej edycji uczniowie z Przecławia zajęli 2 i 3 miejsce.Obecnie większość aparatów cyfrowych i telefonów komórkowych umożliwia kręcenie filmów w przyzwoitej jakości. Dla bardziej wymagających operatorów pozostaje kamera. Jeśli masz ciekawy pomysł, chciałbyś kiedyś zostać reżyserem lub operatorem filmowym - nie czekaj - taki konkurs może być początkiem twojej kariery !


Prace można przygotowywać pojedynczo lub w grupach 2-osobowych. Do 17 lutego należy złożyć prace w sie w siedzibie LGD "Dobre Gminy". 21 lutego odbędzie się finał konkursu podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrej. Trzy najlepsze filmy zostaną zgłoszone na Festiwal Filmów Krótkometrażowych "Corti a Ponte" we Włoszech a autorzy najlepszego filmu pojadą w dniach 19, 20 maja 2012 do Włoch!

z europa na ty plakat

 
Przydatne linki :
http://www.lgd.wdobrej.pl/images/pdf/z_europa_2012/regulamin.pdf
http://www.lgd.wdobrej.pl/images/pdf/z_europa_2012/formularz.pdf
http://www.lgd.wdobrej.pl/images/pdf/z_europa_2012/pojecia.pdf
W zeszłorocznym konkursie pierwsze miejsce i główna nagroda w postaci wyjazdu do Włoch i udział w Przeglądzie Filmów Krótkometrażowych przypadło Marcie Szałkiewicz za obraz "Na wsi zimą".Drugie miejsce zajęli twórcy filmu: "Ciastka poznają przyjaciół na całym świecie" Dawid Focht i Kamil Lisiecki uczniowie klasy 6 Szkoły Podstawowej w Przecławiu.Trzecie miejsce dla zajęli Kacper Drzewicz i Paweł Sobolewski uczniowie 3 klasy Gimnazjum w Przecławiu za film pt "Podróż po Europie".


Pin It