Promujemy naszych : 187 - "Kolejny Dzień"

mix-tape-oparty-na-faktachDziś premiera singla i teledysku promującego nowy album rapera - 187To reprezentant Przecławia, który po "Rozgrzewka EP" i "Mixtape Cztery Kwarty 2k11" prezentuje kolejny materiał zarejestrowany od listopada 2011 roku w domowym studiu. Miło jest nam poinformować że Portal Przeclaw24.pl jest patronem medialnym tej płyty."Kolejny dzień" to singiel promujący "Mixtape Oparty Na Faktach" - mówi Marek Pietraszun. Album ukaże się w styczniu 2012 roku. Będą to utwory nagrane na mniej lub bardziej znanych instrumentalach. Prezentuję Wam teledysk do utworu "Kolejny dzień", który jest singlem promującym "Mixtape Oparty Na Faktach", który ukaże się w styczniu 2012 roku. Będą to teksty w 100 procentach na faktach zarapowane i nagrane na mniej lub bardziej znanych instrumentalach. Gościnnie dograją się Dinkz z Myszkowa i reprezentant Torunia - OsobieSam.

Płyta będzie wydana w formie "nielegal" dostępna do pobrania w sieci w styczniu 2012. Poprzednia płyta miała ponad 500 pobrań z internetu.

187 - Kolejny dzień


Tekst/Rap: 187
Instrumental: Białas/Kazzam - Zakazane owoce
Zdjęcia i montaż: Szymon Tłusty, Oliwia Zborowska

Kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  gg: 9049817

Wcześniejsze utwory 187 znajdziemy m.in. na http://www.youtube.com/user/187marek/videos