logo gif 10lat

Open menu

magnolia przeclaw

 reklama

Tak pomaga jeden procent :)

kuba-kalinowskiByć może 1% podatku dochodowego to niewielka kwota. Ale przemnożona przez kilkuset ofiarodawców urasta do konkretnej sumy, a ta - może zmienić jakość życia chorego dziecka. Na początku tego roku nasz portal prowadził akcję "przekaż 1% sąsiadowi". Wtedy przedstawiliśmy Wam sylwetkę m.in. niepełnosprawnego Kuby z Rajkowa. Kuba ma 9 lat, od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce, wodogłowie pokrwotoczne, "zespół Westa" i 4-kończynowy niedowład spastyczny. Nie chodzi samodzielne. Wymaga stałej i intensywnej opieki, wielu specjalistów i rehabilitantów oraz sprzętu rehabilitacyjnego.


Kilka dni temu na adres portalu wpłynęło podziękowanie skierowanie do was - czytelników i ofiarodawców.

"Dziękujemy wszystkim którzy pamiętali o Kubie w zeznaniach podatkowych za 2010r, przekazując mu 1% swojego podatku. Dziękujemy że to właśnie wybraliście i wskazaliście nasze dziecko. Mamy świadomość, że potrzebujących właśnie takiej pomocy jest bardzo wiele, a jednak wskazali Państwo Kubę... Dzięki Państwa wpłatom będzie mógł wyjechać na upragniony turnus rehabilitacyjny, na który bez Państwa pomocy nie byłoby nas stać, oraz korzystać z rehabilitacji w domu przez następny rok.

Prosimy także o pamięć w przyszłym roku. Kuba jest podopiecznym Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". KRS 0000037904 z dopiskiem Jakub Kalinowski  Nr. 4233. To tak bardzo pomaga pokonywać codzienne trudności wiedząc że KTOŚ o nas myśli, pamięta i wspiera."

DZIĘKUJEMY ! Żaneta i Artur z dziećmi.

Pin It