logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

"KLUB dla MAMY". Zapraszamy !

klub-dla-mamy-czerwiecW najbliższą środę 29 czerwca o godzinie 17:00 zapraszamy na kolejne spotkanie KLUBU dla MAMY. Gościem spotkania będzie dietetyk - specjalista ds. żywienia z Poradni Żywieniowej VITEA. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w świetlicy środowiskowej TPD obok byłego MexMarketu. Jeśli chcesz porozmawiać z innymi mamusiami, które mają takie same problemy lub podzielić się własnym doświadczeniem - zapraszamy.

 

 

 

Fachowcem zaproszonym do poprowadzenia spotkania będzie tym razem dietetyk z Poradni Żywieniowej VITEA, który posta się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące żywienia. Będzie pogadanka o zbilansowanym żywieniu dziecka, bezpiecznym odchudzaniu po ciąży oraz na każdy interesujący temat. Mamy także między sobą wymienią się własnymi doświadczeniami, na pewno znajdzie się wiele ciekawych spraw do omówienia.

"KLUB dla MAMY" jest inicjatywą członków Klubu Przyjaciół Gminy Kołbaskowo, planujemy się spotykać raz w miesiącu. Spotkania są bezpłatne, będą się odbywać w świetlicy środowiskowej TPD w Przecławiu (obok byłego Mex-Marketu). Oferta skierowana jest dla mam dzieci w wieku 0-3 lat. Zapraszamy także przyszłe mamy. Spotkania będą tematyczne - na każdym będzie gościć inny fachowiec. Jeśli nie możesz przyjść bez dziecka, nie martw się w świetlicy jest niewielka bawialnia. Zapraszamy !

ulotka-czerwiec

Pin It