logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Zapisz się na gminny rajd rowerowy

rajd-rowerowy-W najbliższą sobotę 11 czerwca punktualnie o 10:00 wystartuje I Gminny Rajd Rowerowy Szlakiem XIII-Wiecznych Kościołów. Jeśli lubisz jeździć na rowerze, aktywnie wypoczywać - to jest to impreza w sam raz dla ciebie. Wprawdzie trasa z Przecławia do Moczył wydawać się może trochę długa - ma dokładnie 23 km - ale organizatorzy zaplanowali kilka miejsc postojowych. Przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe za przejazd oraz punkty zdobywane w konkursach na poszczególnych przystankach.

 

 

Aby wziąć udział w imprezie należy się koniecznie zarejestrować - termin zgłoszenia został przedłużony. Jak poinformowała nas Pani Kamila Wyrębska - są jeszcze wolne miejsca. Karta zgłoszeniowa dostępna jest TUTAJ. Regulamin - TUTAJ. Wszystkie osoby niepełnoletnie będą musiały dostarczyć zgodę rodziców - druk dostępny jest TUTAJ. Przed wyjazdem warto : sprawdzić stan techniczny roweru, zabrać ze sobą kask, telefon komórkowy, wodę, krem z filtrem jeśli będzie słonecznie oraz pozwolenie rodziców jeśli jesteśmy niepełnoletni.

Warto też zapoznać się z historią XIII wiecznych kościołów w naszej okolicy, gdyż na trasie zaplanowano konkursy wiedzy za które zawodnicy otrzymają punkty i nagrody. Poniżej kilka linków które warto odwiedzić i zaznajomić się :
Będargowo - LINK
Barnisław - LINK
Bobolin - LINK
Kamieniec - LINK
Karwowo - LINK
Kołbaskowo - LINK
Moczyły - LINK
Pargowo - LINK
Przecław - LINK
Siadło Górne - LINK
Smolęcin - LINK
Warzymice - LINK

Organizatorami imprezy są :
- Gmina Kołbaskowo
- LZS Warnik
- LUKS Przecław
- Stowarzyszenie "Spartakus"

Program Rajdu.
- Zbiórka od godz. 8.30 - Przecław - rondo przy MEX MARKECIE. Słowo wstępne i powitanie uczestników rajdu wygłoszone przez Wójta Gminy Kołbaskowo, ostatnie sprawy organizacyjne, komunikaty techniczne, rozdanie numerów uczestnikom.
- Wyjazd na trasę o godz. 10.00
- Powitanie na mecie, wręczenie okolicznościowych pamiątek, wspólne zdjęcie, ognisko z kiełbaskami - godz. 14.00 lub od momentu dotarcia na metę ostatniego uczestnika.
- Ilość osób ograniczona do 100 osób
- Zapisy do 10.06.2011r.do godziny 14.00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w Urzędzie Gminy Kołbaskowo, Kołbaskowo 106 pok. 18, lub w dniu rajdu na miejscu startu do godziny 9.30.

 


Wyświetl większą mapę
Pin It