logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Konkurs plastyczny i fotograficzny

konkurs-fotograficznyZapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Gminę Kołbaskowo w ramach Gminnego Przeglądu Form Artystycznych. To już IV edycja tego przeglądu - odbędzie się ona w sobotę 14 maja w Zespole Szkół w Przecławiu. Podczas finału tej imprezy ogłoszeni zostaną zwycięzcy oraz wręczone cenne nagrody.

 

 

 

Konkurs fotograficzny pt. "Mój czworonożny przyjaciel" - ma na celu uwrażliwienie na potrzeby zwierząt, konieczności humanitarnego traktowania oraz otaczania ich opieką. Taki konkurs to także upowszechnienie i popularyzacja fotografii oraz wyłowienie młodych talentów z naszej okolicy. Aby przystąpić do konkursu trzeba dostarczyć do Sekretariatu Urzędu Gminy trzy zdjęcia oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Mamy na to czas do 4 maja 2011 roku do  godziny 14:00.
Do wygrania - aparat cyfrowy, ipod Nano oraz ramka cyfrowa. Szczegółowe wymagania dotyczące prac oraz warunków uczestnictwa zawarte są w Regulaminie Konkursu Fotograficznego - dostępnego TUTAJ

Konkurs plastyczny pt. "Zwierzęta w oczach dzieci" odbędzie się w trakcji imprezy, adresowany jest do uczniów szkól podstawowych, gimnazjum oraz przedszkola. Dzieci i młodzież podzielona na 4 grupy wiekowe podczas wyznaczonego czasu wykonają indywidualnie pracę plastyczną w sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Przecławiu.
Zgłoszenia należy nadsyłać lub składać osobiście do 30 kwietnia 2011r. na adres: Urząd Gminy Kołbaskowo 72-001 Kołbaskowo 106 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zgłosić się także można w ZS w Przecławiu, 72-005 Przecław 27a lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: KONKURS PLASTYCZNY "Zwierzęta w oczach dzieci".
Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ

Foto : go.funpic.hu

Pin It