medentes przeclaw

 reklama

Nowa strona internetowa UG Kołbaskowo

nowa-strona-gminy-Ruszyła nowa odsłona strony internetowej Urzędu Gminy Kołbaskowo. Pod adresem www.kolbaskowo.pl znajdziemy aktualne informacje z naszego regionu. Obecnie strona wygląda zdecydowanie lepiej, łatwiej i szybciej można pozyskać interesujące informacje.  W prosty sposób będzie można także modyfikować jej zawartość oraz usuwać, bądź dodawać nowe elementy.

 

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców podjęliśmy decyzję o budowie nowej, bardziej czytelnej i dostępnej strony o naszej gminie - mówi Małgorzata Schwarz Wójt Gminy - zdecydowaliśmy się wykonać ją w nowszej technologi. Zapraszam do zapoznania się z jej zawartością. Ewentualne uwagi i sugestie proszę kierować bezpośrednio do naszego informatyka pod adresem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona UG wykonana została w Joomla (tak samo jak strona Przeclaw24.pl) Jest to najpopularniejszy w świecie otwartego oprogramowania system zarządzania treścią (CMS) dzięki któremu z łatwością buduje się dynamiczne strony www oraz aplikacje internetowe. Zbudowana jest z gotowych elementów, które tworzą internauci na zasadach otwartego kodu. Obecnie dostępnych jest ok 6000 różnych szablonów, dodatków, modułów, komponentów i wtyczek które składają się na całość witryny.

Równolegle działa także strona www.bip.kolbaskowo.pl w ramach Biuletynu Informacji Publicznej. BIP nakłada obowiązek na władze oraz inne podmioty wykonujące zadania publiczne konieczność publikacji i udostępniania niektórych informacji w postaci elektronicznej.

Uruchomiony został także portal do ewidencji działalności gospodarczej dostępny po adresem http://edg.kolbaskowo.pl prowadzonej przez Urząd Gminy Kołbaskowo. Baza przedsiębiorców jest sukcesywnie uzupełniana o obecne wpisy do ewidencji (z poprzednich lat przenoszona) jak również zamieszczane są informacje o bieżących przedsiębiorcach.

Pin It

Polecamy :

 reklama

ufo 2018

MAKSYMALNA OCHRONA
NAJLEPSZE CENY
ONLINE I TRADYCYJNIE
KSERO I WYDRUKI
SZYBKA PACZKA GLS
Pn - Pt   9 : 0 0 - 1 7 : 0 0
!!! Z A P R A S Z A M Y !!!

więcej

  

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 26a (koło kościoła)
Zamów bezposrednio Online
www.pizzeria-izba.pl
lub telefonicznie
91 852 46 08
91 887 74 30

więcej

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 83B
Tel. 91 433 69 44
www.tasso.biz

HURT - IMPORT - DETAL

fb icon odwiedź nasz fanpejdż

więcej