Przekaż 1% podatku naszemu sąsiadowi

KubaKalinowskiJak co roku możemy przekazać 1% podatku dochodowego na Organizacje Pożytku Publicznego. Nie płacimy go bezpośrednio przekazem tak jak to było do 2007 roku - tylko wykazujemy w formularzu PIT organizację, którą chcemy wesprzeć, podając jej nazwę i numer KRS, a 1% podatku przekazuje za nas naczelnik urzędu skarbowego. Zapraszam do przekazania w tym roku 1% mieszkańcowi naszej gminy - niepełnosprawnemu Kubie Kalinowskiemu z Rajkowa.

 

 


KKalinowscy-uba ma 8 lat, od urodzenia choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce, wodogłowie pokrwotoczne, "zespół Westa" i 4-kończynowy niedowład spastyczny. Nie chodzi samodzielne. Wymaga stałej i intensywnej opieki, wielu specjalistów i rehabilitantów oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Kuba ciężko pracuje, aby w przyszłości mógł samodzielnie funkcjonować. Jest uczniem SOSW nr 1 w Policach, potrzebne są mu również wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne, których koszt znacznie przewyższa możliwości finansowe rodziny.

Kuba  jest podopiecznym  Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
PRZEKAŻ 1% SWOJEGO PODATKU.
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Nr  KRS 0000037904 Jakub Kalinowski  Nr. 4233

Ewentualne wpłaty prosimy kierować na konto Fundacji:
Bank PeKaO  S.A. oddział l w Warszawie
41-1240-1037-1111-0010-1321-9362
Z dopiskiem darowizna na rzecz Jakuba Kalinowskiego.


Znam Kubę oraz jego mamę Żanetę. Pomimo trudnej sytuacji materialnej jest bardzo zaradna i pracowita. Wiem,  że każda przekazana złotówka będzie dobrze zainwestowana w rehabilitację jej dziecka. Niedługo wiele Organizacji Pożytku Publicznego z całej Polski będzie prosić nas - podatników o przekazanie 1%. Tutaj proponujemy pomoc konkretnemu dziecku które znamy, mieszkańcowi naszej gminy.

Zapraszam i z góry dziękuję.
Grzegorz Smolicz - administrator portalu.