Centrum Mięsa "MADAR" zaprasza!

Madar WarzymiceTo duża i ekspresowa inwestycja w naszej okolicy. W ciągu roku, w okolicach Warzymic, powstała duża i nowoczesna hurtownia mięsa i wędlin. Na ponad 3000 m2 można zaopatrzyć się w każdy rodzaj mięsa, a także wyrobów mięsnych i garmażeryjnych. Zbudowany od podstaw obiekt spełnia najwyższe wymogi sanitarne oraz zapewnia klientom duży komfort zakupów.

 

 

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 25 lat - mówi Krzysztof Lewandowski, kierownik hurtowni MADAR. Zaczynaliśmy od małej hali na prawobrzeżu, zaraz potem przenieśliśmy się do gminy Kołbaskowo i przez lata mieściliśmy się przy wjeździe na szklarnie, przy obecnej ulicy Cedrowej. Dwa lata temu podjęliśmy decyzję o rozbudowie. Wielka przeprowadzka odbyła się całkiem niedawno - 1 lipca.

 

Madar-1.JPG Madar-2.JPG Madar-3.JPG

 

Trzeba przyznać, że obiekt robi wrażenie. Duża hala o powierzchni około 3000m2, kilka oddzielnych magazynów na różne wyroby mięsne i wędliny. Udogodnienia dla niepełnosprawnych. Dla zmotoryzowanych duży parking, wiata ze stojakami dla rowerzystów. Z przodu reprezentacyjny biurowiec, pośrodku część magazynowa, a z tyłu hali rampy rozładunkowe dla ciężarówek. Firma MADAR stawia także na ekologię - na dachu funkcjonuje instalacja fotowoltaiczną o mocy 159,3 kWp

Hala spełnia oczekiwane przez nas wymogi bezpieczeństwa - mówi Krzysztof Lewandowski, takie jak utrzymanie odpowiednio niskiej temperatury, wprowadzenie systemu HACAP, wszystkich zabezpieczeń. Mamy tutaj nadzór weterynaryjny, sanepidowski. Spełniamy kryteria z najwyższej półki.

 

Madar-4.JPG Madar-5.JPG Madar-6.JPG

Madar-7.JPG Madar-8.JPG Madar-9.JPG

 

MADAR posiada najszerszy asortyment na rynku. Obecnie współpracuje z ponad setką krajowych producentów. I stawia na polskie wyroby w 99%. Kompletację oferty stanowią zagraniczne, europejskie wędliny z osobliwych rejonów Hiszpanii, Francji czy Włoch.

Klienci firmy to głównie punkty odbioru detalicznego oraz instytucje państwowe czy samorządowe. Firma dostarcza wyroby do żłobków, przedszkoli, szkolnych stołówek, wojska, zakładów karnych. Ale także zapraszani są na zakupy klienci indywidualni - w tym celu firma w najbliższym czasie wydłuży godziny pracy. Obecnie czynna jest od godziny 4:00 do 12:00.

 

Madar-7.JPG Madar-8.JPG Madar-9.JPG

 

Są jeszcze małe trudności z dojazdem do hurtowni. Przy wjeździe na szklarnie należy skręcić w prawo i podjechać około trzysta metrów, śledząc oznakowanie. Docelowo do firmy będzie jeszcze jeden dojazd, który będzie skrótem m.in. dla mieszkańców Warzymic. Obecnie rozpoczęła się budowa drogi wspomagającej wzdłuż DK13 i z tej drogi będzie dojazd bezpośredni do hurtowni. Ucieszy to z pewnością mieszkańców warzymickich osiedli - którzy będą mieli znacznie skrócone dojście do hurtowni zaczynające się vis-a-vis pasażu Czerwona Torebka.

 

madar logo

“MADAR”
ul. F. Krygiera 1
71-001 Szczecin
Tel. (091) 435 87 82
Tel. kom 693211905 lub 669300778
www.madar.szczecin.pl