Przecławski Klub Młodego Ekologa zaprasza do konkursu (z nagrodami)

klub ekologaRuszył właśnie ciekawy konkurs ekologiczny skierowany do mieszkańców gminy Kołbaskowo, którzy są właścicielami działek lub terenów zielonych i lubią je pielęgnować. Dla najładniejszych i najbardziej pomysłowych działkowiczów ufundowano atrakcyjne nagrody finansowe w postaci bonów do Leroy Merlin. właściciel najładniejszego ogródka wygrać może nawet 1000zł

 

 

 

Nasz Klub Młodego Ekologa to niezależne miejsce kształtowania proekologicznych postaw - mówi Robert Sokołwski z GOKSiR w Przecławiu. To m.in. pracownia autorska pracowników Gminnego Ośrodka Kultury, która wkrótce będzie zapraszać na szkolenia, seminaria czy warsztaty. A obecnie zapraszam wszystkich do naszego pierwszego konkursu.

  reklama

Ostoja

Jak czytamy w regulaminie konkursu „Ogród warzywny roku #2020” na stronie www.goksir.kolbaskowo.pl/?page_id=5588 celem jego organizacji jest propagowanie właściwych postaw proekologicznych, wyróżnienie efektownie zagospodarowanych ogrodów, aktywizacja społeczności lokalnej oraz popularyzacja pozytywnych efektów zdrowego sposobu odżywiania i produkcji zdrowej żywności.

Do konkursu należy się zgłosić pisemnie na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  reklama

Tasso

Komisja w uzgodnionym terminie dokona oględzin ogrodu w terenie. Głównym kryterium oceny będzie: dobór roślin, plonowanie i stan zdrowotny roślin, estetyka ogrodu, innowacyjność oraz stosowanie ekologicznych metod uprawy.

A do wygrania są karty podarunkowe do realizacji w dowolnym sklepie sieci Leroy Merlin na terenie Polski na łączną kwotę 2000zł