Rondo Hakena Park - lista sklepów i terminy otwarcia.

ParkHakena10To już prawie finał nowej inwestycji w naszej okolicy. W najbliższych dniach ma otworzyć się kilka sklepów różnych branż. Docelowo będzie ich około dwudziestu. Od poniedziałku funkcjonuje już "Biedronka", a od środy "Rossmann". Kolejne sklepy otworzą swe podwoje w przyszłym tygodniu.

 

 

 

 

Budowa centrum handlowego zlokalizowanego przy rondzie Hakena rozpoczęła się we wrześniu 2018 roku i miała potrwać rok. Według pierwszych planów cała inwestycja miała być oddana w trzecim kwartale 2019 roku. Niestety był spory poślizg.

  reklama

Ostoja

Centrum handlowe "Rondo Hakena Park" zlokalizowane jest na terenie Szczecina w okolicach ulicy Południowej oraz Floriana Krygiera. Na działce o powierzchni 4 hektarów powstało kilkanaście sklepów, restauracja, stacja benzynowa oraz miejsca parkingowe. Inwestorem jest spółka DNHS Park utworzona przez firmy: DNHS Poland i Complexbud.

 reklama

Montessori 2

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną oraz liczne ograniczenia w handlu nie będzie oficjalnego czy hucznego otwarcia Parku jako całości - pinformował inwestor. Poszczególne sklepy będą się otwierać w następujących terminach.

- Biedronka 11 maja
- Rossmann 13 maja
- Optyk 20 maja
- JBB Bałdyga 20 maja
- Owocowy Świat 20 maja
- Media Expert 21 maja
- Martes Sport 28 maja
- Krusz Bau 28 maja
- KiK 18 czerwca

Nie znany jest termin otwarcia stacji benzynowej "Orlen" oraz restauracji "Burger King". Także co do pozostałych punktów jeszcze nie ma sprecyzowanej daty otwarcia.

ParkHakena01.jpg ParkHakena02.jpg ParkHakena03.jpg

ParkHakena04.jpg ParkHakena05.jpg ParkHakena06.jpg

ParkHakena07.jpg ParkHakena08.jpg ParkHakena09.jpg

ParkHakena10.jpg ParkHakena11.jpg ParkHakena12.jpg