Kończy się remont "Biedronki". Znamy datę otwarcia.

biedronka remont 2019Trwa kapitalny remont osiedlowej "Biedronki". Sklep powiększy nieco swoją powierzchnię, zniknie żarówiasty kolor na elewacji a w środku będą nowe lady chłodnicze, stanowiska kasowe, okna i drzwi. Generalny układ stoisk będzie jednak zbliżony do poprzedniego. Ma być więcej przestrzeni, nowoczesności i więcej rozwiązań ekologicznych. A kiedy otwarcie?

 

 

Dokładnie 31 października zrobimy zakupy w zmodernizowanej "Biedronce" w Przecławiu. Jak zapewniają menedżerowie w tym dniu na klientów czekać będą atrakcje i degustacje oraz specjalne promocje na wybrane produkty.

Po gruntownym remoncie sklep zyska nowy wygląd - mówi Mariusz Wiśnik, starszy menedżer sprzedaży odpowiedzialny m.in. za sklep w Przecławiu. Będzie zachęcać klientów m.in. elewacją w eleganckim antracycie i przeszkloną witryną. To nie wszystko, zmieni się też wnętrze placówki. Po dostosowaniu do tzw. layoutu 2.0 sklep będzie miał wydzielone nowe strefy z konkretnymi grupami produktów i oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi. Sklep o powierzchni sali sprzedaży 800 m² stanie się także bardziej ekologiczny, dzięki zastosowaniu w chłodziarkach i lodówkach przyjaznych środowisku gazów, jak naturalne CO2 i oświetleniu LED. W placówce działać będzie 5 kas. Obok niej funkcjonować będzie przestronny parking z 40 miejscami postojowymi.

Biedronka sukcesywnie zmienia swoje sklepy w całej Polsce. W nowych placówkach stosuje się format 2.0, który oznacza bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. W sklepie zostały m.in. wydzielone nowe strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Biedronka w Przecławiu jest czynna od poniedziałku do soboty od 6:30 do 22:00 a w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00