ancora warzymice

 reklama

Turniej na pięciuset młodych piłkarzy.

turniej ffZa nami bardzo sportowy weekend. W Przecławiu na szkolnym boisku odbył się IV Football Factory Cup o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo. Do Przecławia przyjechało ponad 50 drużyn z czego najdalsi z Poznania i Wrocławia. Przez całą sobotę i niedzielę na nowej sztucznej nawierzchni zagrało ponad 500 zawodników. Organizatorzy w sumie wręczyli 550 medali. Bo każdy mały piłkarz, bez względu na osiągnięty wynik, na niego zasłużył.

 

 

Przecławski turniej rozpoczęli w sobotę rano najmłodsi piłkarze - pięcio i sześciolatki. Na początku był efektywny wymarsz z szatni na płytę boiska, prezentacja wszystkich dziesięciu drużyn oklaskiwana przez rodziców i dziadków oraz pierwsze narady z trenerami. Potem rozpoczęły sie mecze profesjonalnie sędziowane przez trenerów. Przecławskie boisko z nową, pięknie zieloną sztuczna trawą, zostało podzielone na cztery małe boiska. Najmłodsi, według ostatnich zaleceń Związku Piłki Nożnej zagrali bez bramkarzy. I trzeba przyznać, że wielu z nich całkiem dobrze radzi sobie na boisku dzięki temu posypało się wiele pięknych bramek. Organizatorzy postanowili nie wyłaniać w tej kategorii zwycięzców - każda z drużyn dostała puchar wójta gminy Kołbaskowo a każdy zawodnik medal.

W sobotę popołudniu przy dźwiękach ligi mistrzów na murawę weszło szesnaście drużyn z rocznika 2011. Mocną ekipę w tej kategorii wiekowej wystawił Lech Poznań. Tutaj już nie było trafy ulgowej. Walka była zacięta, bramkarze pięknie bronili a wiele meczy kończyło się rzutami karnymi. Ostatecznie pierwsze miejsce przypadło klubowi UKS Energetyk Junior Gryfino, przez Lechem Poznań II, Lechem Poznań I oraz Football Factory IV. Sobotni turniej zakończył się prawie o godzinie 20:00 a to ze względu na bardzo wyrównany poziom gry i konieczność rozstrzygania niektórych meczy w rzutach karnych.

Niedziela należała do najstarszych piłkarzy. I tutaj był także gorący doping ze strony rodziców, pot i łzy szczęścia zawodników. Wśród ośmiolatków najwyższe lokaty zajęli Lech Poznań II, Pogoń Szczecin, Football Academy oraz R Football Goleniów. Popołudniu grali chłopcy z rocznika 2009 i 2008. Tutaj nie było mocnych na FASE Szczecin I przed Arkonią, R Football Goleniów oraz FASE Szczecin II.

A jak wypadły nasze rodzinne kluby: Football Factory z Przecławia oraz KP Przecław? Powiedzmy dyplomatycznie, że w tym roku byliśmy bardzo gościnni i pozwoliśmy im wygrać :) Zapraszamy za rok!

Organizatorzy dziękują wszytskim firmom i instytucjom, które zaangazowały się w pomoc przy realizacji imprezy, sa to m.in. Wójt Gminy Kołbaskowo, Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej, firma "Madar", "Adadent", "Sempreverde", "Luxmedica", "Viva Natura", "Mr. Popik", "Galeria Zabita Dechami".

 

Więcej zdjęć z galerii pod adresem : http://przeclaw24.pl/galeria/2018/2018-09-iv-football-factory-cup.html

 

Pin It

Polecamy :

 reklama

ufo 2018

BIURO NIECZYNNE
TELEFONICZNE WYSTAWIANIE POLIS
PN - SO 9:00 - 19:00
TEL: 918-521-325, 531-777-789
E-MAIL: INFO@AGENCJAUFO.PL

więcej

  

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 26a (koło kościoła)
Zamów bezposrednio Online
www.pizzeria-izba.pl
lub telefonicznie
91 852 46 08
91 887 74 30

więcej

 

   reklama

dotyk piekna

NOWY GABINET W PRZECŁAWIU
Zabiegi na ciało
Zabiegi na dłonie i stopy
Rabat 20% na pierwszą wizytę
tel: 511 328 327
www.facebook.com/DotykPieknaKM

więcej

  reklama

sixxDodatkowy język angielski
w przedszkolach oraz szkołach
w Przecławiu i Kołbaskowie
Zapisy na nowy rok szkolny
Tel 690 423 006
email biuro@six.edu.pl
www.sixcj.pl

więcej