logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Złap bociana - wygraj platynowy karnet.

wypatrz bocianaWiosna zbliża się do nas dużymi krokami. Już czwarty sezon na naszym portalu, dzięki uprzejmości firmy LanTech, transmitujemy wszystko to co się wydarzy w warzymickim bocianim gnieździe. W zeszłym roku pierwszy bociek przyleciał po wielkanocy, a para nie doczekała się niestety młodych. Jak będzie w tym roku? Zapraszamy do obserwacji. Dla tej osoby, która jako pierwsza wypatrzy w naszej kamerze boćka mamy  atrakcyjną nagrodę.

 

 

Prawdziwa wiosna podobno przychodzi wtedy, kiedy przylatują bociany. To one w całej Polsce zwiastują koniec zimy. Zwyczajowo najpierw przylatuje samiec. Porządkuje gniazdo, zbiera patyki i czeka na swoją wybrankę. W Warzymicach od ponad 20 lat każdy bociek ma swoje imię i bogatą historię opisaną przez śp. Panią Marię. Imię nadawane jest z kalendarza i powiązane z dniem w którym dokładnie przyleciał. Czy są to te same bociany? Trudno stwierdzić. Mogło się wydarzyć że przez kilka lat do Warzymic przylatywała ta sama para - ale pewności nie ma.

Przylot na lęgowisko i zajęcie gniazda to chyba najbardziej wyczekiwany i komentowany przez ludzi moment w życiu bocianiej pary. Większość sąsiadów gniazd rokrocznie wyczekuje pojawienia się „swojego boćka”. Wędrujące ptaki lecą bardzo wysoko. Przelatujące bociany obserwowano na wysokości ponad 1000 m, a więc poza zasięgiem naszego wzroku i na ogół nie uświadamiamy sobie, że właśnie nad nami szybują podniebni wędrowcy. Zaskoczenie i radość bywają więc duże, gdy taki wypatrywany podróżnik zjawia się nagle na gnieździe. Pierwsze, nieliczne jeszcze bociany przylatują zazwyczaj na przełomie drugiej i trzeciej dekady marca (choć niekiedy pojawiają się już na początku tego miesiąca), a ostatnie gniazda bywają zasiedlane w połowie maja.

No i tutaj mamy konkurs z bardzo atrakcyjną nagrodą ufundowaną przez właściciela myjni samochodowej Viking z Przecławia. W tym roku także dołączamy się do lokalnej akcji wypatrywania pierwszego boćka w Warzymicach - mówi właściciel myjni "Viking One" w Przecławiu. Dla tej osoby, która jako pierwsza wypatrzy bociana w naszym gnieździe mamy platynowy karnet na naszą myjnię. Nasi fachowcy profesjonalnie i kompleksowo zadbają o auto zwycięzcy. Będzie to nie tylko mycie zewnętrzne czy odkurzanie auta. Fundujemy także mycie wewnętrzne szyb, czyszczenie i konserwację plastików wewnętrznych i zewnętrznych, nabłyszczanie opon i hydro wosk. Wyprana będzie także podsufitka, fotele i boczki, wypierzemy także podłogę oraz bagażnik. Na koniec będzie także mycie silnika oraz polerowanie lakieru z woskowaniem. Wszystkie prace są wykonane bardzo dokładnie i ręcznie. Całość prac zajmie około 8 godzin. To jest nasz najwyższy i najdroższy pakiet jakie możemy zafundować naszym klientom. Życzę szczęścia i zapraszam do zabawy.

myjnia viking przeclawviking baner

Wszystkich internautów prosimy o zapoznanie się z krótkim regulaminem poniżej:
1. Organizatorem konkursu jest Portal przeclaw24.pl
2. Sponsorem nagrody jest myjnia Viking One z Przecławia.
3. Konkurs wygrywa ten internauta, który jako pierwszy wyśle zdjęcie bociana skopiowane z kamery zainstalowanej w Warzymicach i prześle dowód w postaci "print screen" na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (obraz w formacie .jpeg, .png lub .tiff)
4. Gniazdo można obserwować pod adresem: http://przeclaw24.pl/wiadomosci/warzymickie-bociany-kamera-sezon-2018.html
5. Obraz przesłany musi zawierać postać bociana oraz czytelną datę, godzinę, minutę i sekundę, która pokazana jest w dolnej części paska.
6. Wygrywa ten internauta, który prześle obraz bociana jako pierwszy.
7. Nagrodą jest karnet platynowy na myjnię "Viking One" w Przecławiu. Szczegóły pakietu dostępne są pod linkiem : http://myjniaviking.pl/cennik/
8. Nagroda nie podlega zwrotowi, reklamacji bądź wymianie na gotówkę.
9. Karnet należy wykorzystać do 31 maja 2018.
10. Wszystkie spraw sporne rozstrzyga organizator, od jego decyzji nie ma możliwości odwołania.
11. Zwycięzca wyraża zgodę na podanie swojego imienia i nazwiska do publicznej wiadomości.
12. Zwyciezcy poprzednich edycji (Pan Jarosław i Pan Waldemar) nie mogą brać udziału w zabawie. Prosimy dać szansę innym internautom.

Życzymy powodzenia w zabawie !

myjnia viking zloty karnet

Pin It