ancora warzymice

 reklama

1% po sąsiedzku: Maria Bartoszewicz z Warzymic

Bartoszewicz 1 procentNiedługo każdy z nas będzie składał zeznanie podatkowe za 2015 rok. Jak co roku możemy przeznaczyć 1% naszego podatku na dowolnie wybraną Organizację Pożytku Publicznego. Działa ich w naszym kraju bardzo wiele. Portal przeclaw24.pl piąty rok namawia do przekazywania swojego podatku „po sąsiedzku”. Wokół nas mieszkają osoby czekające na ten niewielki datek, który pomnożony przez większą liczbę darczyńców pomoże zmienić jakość życia.

 

 

W zeszłym roku nasza mama - Maria Bartoszewicz przeszła operację usunięcia łagodnego guza mózgu, po której nastąpiły duże komplikacje – mówi córka Alicja Sylwestrzak. W ciągu pięciomiesięcznego pobytu w szpitalu (z czego prawie 4 miesiące przebywała w śpiączce) przeszła wiele zabiegów operacyjnych. Jest osobą całkowicie leżącą, nie mogącą samodzielnie egzystować, bez jakiegokolwiek kontaktu i wymaga specjalistycznej rehabilitacji. Wszystko to wiąże się z bardzo dużymi kosztami. Zwracamy się do ludzi życzliwych, wyrozumiałych, dobrej woli i dobrego serca o wsparcie by pomóc naszej Księżniczce wrócić do życia.

Pani Maria mieszka na osiedlu Brzeziny w Warzymicach. Wymaga 24 godzinnej opieki. Opiekują się nią na zmianę trójka dzieci – Alicja, Paweł i Damian oraz prywatnie zatrudniona wykwalifikowana opiekunka. Miesięczny koszt związany ze stanem zdrowia mamy to są naprawdę grube tysiące. Leki, pieluchy, zapewnienie całodobowej opieki, rehabilitanci, wizyty lekarskie. To wszystko głównie prywatnie - ponieważ ze strony państwa nie ma na co liczyć. Obecnie dzieci otrzymują jedynie 205 zł zasiłku pielęgnacyjnego – a to kropla w morzu ich potrzeb.

Mamie potrzebne są również rzeczy typu podnośnik do wanny. Na dniach będę właśnie składać wniosek, ale już w rozmowie telefonicznej Pani poinformowała mnie, że może w 2017 roku mój wniosek zostanie rozpatrzony. Na rehabilitację czeka się około półtora roku – dodaje na koniec córka Alicja. 

Wszyscy podatnicy, którzy chcieliby wesprzeć rodzinę swoim jednym procentem proszeni są o wypełnienie na końcu formularza rubryk dotyczących przekazania 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)
- numer KRS: 0000270809. Można dopisać fundacja Avalon, ale nie jest to konieczne.
- w informacji uzupełniającej wpisać nazwisko i numer subkonta : Bartoszewicz, 4617

Można także dokonywać wpłaty bezpośrednio na konto fundacji.
Fundacja AVALON
Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym
BNP Paribas Bank Polska S.A.
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
z dopiskiem Bartoszewicz, subkonto 4617

Rodzina z całego serca dziękuje za każdą formę wsparcia.

 

Bartoszewicz1

Bartoszewicz2

Pin It

Polecamy :

 reklama

ufo 2018

BIURO NIECZYNNE
TELEFONICZNE WYSTAWIANIE POLIS
PN - SO 9:00 - 19:00
TEL: 918-521-325, 531-777-789
E-MAIL: INFO@AGENCJAUFO.PL

więcej

  

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 26a (koło kościoła)
Zamów bezposrednio Online
www.pizzeria-izba.pl
lub telefonicznie
91 852 46 08
91 887 74 30

więcej

 

   reklama

dotyk piekna

NOWY GABINET W PRZECŁAWIU
Zabiegi na ciało
Zabiegi na dłonie i stopy
Rabat 20% na pierwszą wizytę
tel: 511 328 327
www.facebook.com/DotykPieknaKM

więcej

  reklama

sixxDodatkowy język angielski
w przedszkolach oraz szkołach
w Przecławiu i Kołbaskowie
Zapisy na nowy rok szkolny
Tel 690 423 006
email biuro@six.edu.pl
www.sixcj.pl

więcej