logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Zapraszamy do przedszkola "Wyspa Malucha"

wyspa-maluchaMamy dobrą wiadomość dla wszystkich rodziców z Przecławia, Warzymic i okolic. Od 2 marca 2015r rozpoczyna się nowa rekrutacja do Niepublicznego Przedszkola i Żłobka "Wyspa Malucha". Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą tej wyjątkowej placówki.

 

 

 

Żłobek i przedszkole „Wyspa Malucha” znajduje się na terenie nowoczesnego, estetycznego i doskonale wyposażonego obiektu, który został zaprojektowany i zbudowany konkretnie pod potrzeby edukacji najmłodszych. Wszystkie pociechy mają do dyspozycji przestronne sale dydaktyczne, salę multimedialno-językową, salę gimnastyczną, własną i w pełni wyposażoną kuchnię oraz stołówkę. Budynek przystosowany jest również do obsługi osób niepełnosprawnych ruchowo m.in. dzięki pochylniom dojazdowym i windzie.
Cały obiekt jest monitorowany i bezpieczny. Do dyspozycji dzieci jest także nowocześnie urządzony plac zabaw, ogródek przedszkolny oraz bezpośredni dostęp do kortów tenisowych szkoły, z których dzieci mogą korzystać przez cały rok.

 

Zapraszamy z do naszego żłobka i przedszkola „Wyspa Malucha” w Przecławiu - mówi Joanna Macuk, dyrektor placówki. Przedstawimy naszą wyjątkową ofertę i odpowiemy na wszelkie pytania rodziców. Otrzymaliśmy najwyższą ocenę Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Rekrutacja do naszego żłobka i przedszkola rozpoczyna się 2 marca 2015 roku. Zapisy przyjmujemy tylko drogą elektroniczną, poprzez stronę www.wyspamalucha.edu.pl

 

 

wyspa malucha

Placówka zapewnia ciągłość edukacji od 1 do 5 roku życia dziecka, a także realizuje program rocznego obowiązkowego przygotowania przedszkolnego, czyli tzw. „zerówki”. Przedszkole i żłobek czynne są codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 17:00, dwanaście miesięcy w roku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy oraz dwutygodniowej przerwy wakacyjnej.
W ofercie między innymi: pełne wyżywienie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb żywieniowych, bieżąca diagnoza osiągnięć dzieci i stała opieka psychologa, opieka logopedyczna, gimnastyka korekcyjna, rytmika i taniec, język angielski (codziennie), zajęcia komputerowe, muzyczne i bajko-muzyczne, liczne atrakcje (przedstawienia, koncerty, bale, wycieczki, warsztaty, udział w projektach) oraz szeroki wachlarz zajęć dodatkowych.

 

wyspa malucha W tym roku proponujemy dzieciom i rodzicom zapisy do grup BILINGWALNYCH, czyli dwujęzycznych: polsko-niemieckich. Dzieci będą uczestniczyć w tzw. „wychowaniu dwujęzycznym”, w którym język niemiecki (oprócz ojczystego), będzie środkiem komunikacji, przekazu informacji i wiedzy, w taki sposób, aby dzieci naturalnie zostały „zanurzone” w tenże język obcy (podobnie jak w rodzinie dwujęzycznej).Więcej informacji o projekcie już w lutym na stronie internetowej: www.wyspamalucha.edu.pl


Przedszkole i żłobek "Wyspa Malucha"
Przecław 101
72-005 Przecław

Informacje:
od poniedziałku do piątku od 10.00 do 15.00
tel. 91 311 71 71
tel. 604 78 55 21
tel. 604 78 55 20

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.wyspamalucha.edu.pl

Pin It