medentes przeclaw

 reklama

Zagłosuj na naszych przedszkolaków w konkursie ekologicznym!

konkurs-ekologiczny-Przedszkolaki z przecławskiej placówki wzięły udział w konkursie, którego celem jest propagowanie ekologicznego wykorzystywania materiałów na cele plastyczne. Hasłem tegorocznej edycji konkursu jest "Zwierzakolubni". Prace zostały już opublikowane na stronie www.buliba.pl a maluchy czekają na głosy internautów. Do wygrania jest wiele cennych nagród takich jak wyposażenie placów zabaw, meble i zabawki świetlicowe, gry, zabawki i książki.

 


Prace zgłoszone na konkurs nawiązują do tematu "Zwierzakolubni" i są wykonane w całości lub w przeważającej części z odpadów gromadzonych w przedszkolu. Rodzaj materiałów, forma pracy i jej rozmiar są dowolne, a wszelkie ramy wyznaczać powinna tylko wyobraźnia małych twórców.

 

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w dwóch osobnych kategoriach:
- przez jury złożone z przedstawicieli organizatora konkursu oraz
- przez użytkowników serwisu Buliba.pl głosujących na prace.

 

Jury oceni wartość artystyczną prac, wkład pracy włożonej w ich wykonanie, pomysłowość autora lub grupy autorów oraz zgodność tematu pracy z tematem przewodnim konkursu.


Tematem naszej pracy jest „Las jest domem zwierząt. Szanuj go!” - mówi Dominika Redmann-Halicka z przecławskiej placówki przedszkolnej. Dzieci użyły makulatury, kartonów, rurek, gazet, kleju i woda. Były też oczywiście farbki, bibuła, brystol oraz materiał do dekoracji. Wszystkie przedszkolaki oraz ich wychowawczynie były zaangażowane w stworzenie pracy przestrzennej, której głównym celem było zwrócenie uwagi, że las jest domem zwierząt, a my ludzie powinniśmy uszanować ten fakt i odpowiednio się zachowywać podczas wyjazdów do lasu.


Głosowanie na prace konkursowe rozpoczęło się 27 listopada o godzinie 12.00 i będzie trwało do godziny 23.00 dnia 1 grudnia. Im więcej oddanych głosów, tym większa szansa na wygraną ! Maluchy liczą na twój głos !

 

Ponieważ nadesłanych prac na konkurs jest bardzo dużo, a galeria przewija się dość długo - dlatego w polu szukaj proszę wpisać "Przecław". Na stronie http://www.buliba.pl/konkursy/wielki-konkurs-ekologiczny-2014/galeria.html można głosować jeden raz dziennie. Dla oddania głosu wymagana jest rejestracja.

 

konkurs-ekologiczny-praca

Pin It

Polecamy :

 reklama

ufo 2018

BIURO NIECZYNNE
TELEFONICZNE WYSTAWIANIE POLIS
PN - SO 9:00 - 19:00
TEL: 918-521-325, 531-777-789
E-MAIL: INFO@AGENCJAUFO.PL

więcej

  

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 26a (koło kościoła)
Zamów bezposrednio Online
www.pizzeria-izba.pl
lub telefonicznie
91 852 46 08
91 887 74 30

więcej

 

   reklama

dotyk piekna

NOWY GABINET W PRZECŁAWIU
Zabiegi na ciało
Zabiegi na dłonie i stopy
Rabat 20% na pierwszą wizytę
tel: 511 328 327
www.facebook.com/DotykPieknaKM

więcej

  reklama

sixxDodatkowy język angielski
w przedszkolach oraz szkołach
w Przecławiu i Kołbaskowie
Zapisy na nowy rok szkolny
Tel 690 423 006
email biuro@six.edu.pl
www.sixcj.pl

więcej