logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Zagłosuj na naszych przedszkolaków w konkursie ekologicznym!

konkurs-ekologiczny-Przedszkolaki z przecławskiej placówki wzięły udział w konkursie, którego celem jest propagowanie ekologicznego wykorzystywania materiałów na cele plastyczne. Hasłem tegorocznej edycji konkursu jest "Zwierzakolubni". Prace zostały już opublikowane na stronie www.buliba.pl a maluchy czekają na głosy internautów. Do wygrania jest wiele cennych nagród takich jak wyposażenie placów zabaw, meble i zabawki świetlicowe, gry, zabawki i książki.

 


Prace zgłoszone na konkurs nawiązują do tematu "Zwierzakolubni" i są wykonane w całości lub w przeważającej części z odpadów gromadzonych w przedszkolu. Rodzaj materiałów, forma pracy i jej rozmiar są dowolne, a wszelkie ramy wyznaczać powinna tylko wyobraźnia małych twórców.

 

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w dwóch osobnych kategoriach:
- przez jury złożone z przedstawicieli organizatora konkursu oraz
- przez użytkowników serwisu Buliba.pl głosujących na prace.

 

Jury oceni wartość artystyczną prac, wkład pracy włożonej w ich wykonanie, pomysłowość autora lub grupy autorów oraz zgodność tematu pracy z tematem przewodnim konkursu.


Tematem naszej pracy jest „Las jest domem zwierząt. Szanuj go!” - mówi Dominika Redmann-Halicka z przecławskiej placówki przedszkolnej. Dzieci użyły makulatury, kartonów, rurek, gazet, kleju i woda. Były też oczywiście farbki, bibuła, brystol oraz materiał do dekoracji. Wszystkie przedszkolaki oraz ich wychowawczynie były zaangażowane w stworzenie pracy przestrzennej, której głównym celem było zwrócenie uwagi, że las jest domem zwierząt, a my ludzie powinniśmy uszanować ten fakt i odpowiednio się zachowywać podczas wyjazdów do lasu.


Głosowanie na prace konkursowe rozpoczęło się 27 listopada o godzinie 12.00 i będzie trwało do godziny 23.00 dnia 1 grudnia. Im więcej oddanych głosów, tym większa szansa na wygraną ! Maluchy liczą na twój głos !

 

Ponieważ nadesłanych prac na konkurs jest bardzo dużo, a galeria przewija się dość długo - dlatego w polu szukaj proszę wpisać "Przecław". Na stronie http://www.buliba.pl/konkursy/wielki-konkurs-ekologiczny-2014/galeria.html można głosować jeden raz dziennie. Dla oddania głosu wymagana jest rejestracja.

 

konkurs-ekologiczny-praca

Pin It