logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Zapraszamy na "Dzień Otwarty" w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt

dzien-otwarty-w-schroniskuW niedzielę, 5 października, w godzinach 12:00 -16:00 w ramach obchodów Światowego Dnia Zwierząt, w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej przy ul. Zwierzynieckiej 1 odbędzie się wydarzenie, jakiego w tym miejscu jeszcze nie było!

 

 

 

 

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej wraz z Wolontariuszkami ze "Szczecin - Zwierzęta szukające domu" serdecznie zapraszają na jedyną taką okazję, by poznać wszystkich mieszkańców schroniska oraz tych, którzy na co dzień dbają, aby zwierzaki jak najszybciej znalazły dom i jak najlepiej znosiły niewolę.


W programie m.in.:
- Pokazy szkolenia organizowane przez Psia Farma Szkolenie Psów,
- Stoiska gastronomiczne (między innymi: Bro Burgers, Jack and the Coffee),
- Porady lekarzy weterynarii i psich groomerów,
- Liczne konkursy z nagrodami (między innymi: wejściówki do kina, vouchery, zaproszenia na kolację, masaże, porady dietetyka, zabawki oraz gadżety od zaprzyjaźnionych firm),
- Lekcje przyrody dla małych i dużych,
- Wiele atrakcji dla dzieci (Malowanie buziek, dmuchane zamki, konkursy plastyczne),
- Występy szczecińskich artystów (m.in. Pokazy Taneczne High Definition Dance Studio )


Zapraszamy singli, pary, rodziny z dziećmi, wszystkich, którzy chcą się świetnie bawić, a może przy okazji znaleźć PSYjaciela na całe życie!

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Zwierzynieckiej 1 w Dobrej jest czynne codziennie w godzinach 8:00 - 16:00, również w soboty i niedziele. Telefon kontaktowy: +48 508 222 247.

 

znajdz-psyjaciela-plakat 

Pin It