logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

"W Pogoni za Bielikiem" - 25.05.2014

w-pogoni-za-bielikiemWkrótce kolejna edycja imprezy "W Pogoni za Bielikiem". W niedzielę 25 maja, organizator - gmina Kołbaskowo, zaprasza do Pargowwszystkich zwolenników ruchu na świeżym powietrzu do Pargowa. W ramach pikniku sportowo-rekreacyjnego odbędzie się : III "Ćwierćmaraton Bielika", IV Gminny Rajd Rowerowy oraz III marsz "Nordic Walking". Na mecie odbędzie się festyn rodzinny oraz zawody sportowe dla dzieci i młodzieży. Na najmłodszych będą czekać dmuchane zabawki, kule wodne, euro bungee i inne atrakcje.  


Bieg główny imprezy -  III "Ćwierćmaraton Bielika" - startuje o godzinie 12.00
Trasa, wzorem poprzednich imprez, będzie prowadzić 11 km odcinkiem „Szlaku Bielika” pomiędzy Siadłem Dolnym a Pargowem. Ścieżka urozmaicona jest jednym dużym i kilkoma małymi podbiegami. Na trasie będą umiejscowione dwa punkty z napojami. 

 

Marsz "Nordic Walking" - startuje także o godzinie 12.00 z Siadła Dolnego.
W tym roku została wydłużona trasa przemarszu do 11km. Zawodnicy startują razem z biegaczami na początku ścieżki w Siadle Dolnym. I jedni i drudzy zawodnicy otrzymają imienny numer startowy oraz będa mieli zmierzony profesjonalnie czas. Na mecie w Pargowie otrzymają także napoje izotoniczne oraz posiłek regeneracyjny.

 

Uczestnictwo w biegu i marszu jest odpłatne. Uczestnicy niepełnoletni udział biorą za zgodą rodziców/opiekunów prawnych. Organizator ustalił następujące wysokości opłaty wpisowej:
- 20 zł mieszkańcy gminy Kołbaskowo, ze zniżki mogą skorzystać wszyscy zawodnicy zameldowani w Gminie Kołbaskowo, którzy dokonali zgłoszenia i opłaty do dnia 30.04.2014. r. Po tym terminie należy dokonywać opłaty na zasadach ogólnych.
- 30 zł zawodnicy, którzy dokonali zgłoszenia i opłaty do dnia 11.05.2014 r.
- 40 zł zawodnicy, którzy dokonali zgłoszenia i opłaty po 11.05.2014 r. do 23.05.2014 r.
- 50 zł zawodnicy, którzy dokonają opłaty startowej w dniu startu w biurze zawodów.

 

Rajd Rowerowy startuje o 11:30
Na tym samym odcinku, ale pół godziny wcześniej, zmagać się będą rowerzyści. Rajd nie będzie miał charakteru wyścigu, a wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane nagrody. Uczestnictwo w rajdzie jest bezpłatne. Uczestnicy niepełnoletni udział biorą za zgodą rodziców/opiekunów prawnych.

 

mapka4

 

Prosimy obserwować profil na facebooku : https://www.facebook.com/pages/%C4%86wier%C4%87maraton-Bielika/133278003470446

 

2014-04-02

 

Od dziś można już się rejestrować w zawodach. Zapisy pod adresem: http://www.protiming24.pl/zapisy.html

 

Dostępny jest już także regulamin zawodów - link TUTAJ

 

2014-04-12

Prezentujemy poniżej oficjalny plakat imprezy.

 

III-cwiercmaraton-Bielika-2014

 

2014-04-14

W tym roku, tak jak w poprzednich latach wszyscy uczestnicy biegu i marszu otrzymają pamiątkowe medale oraz wezmą udział w losowaniu wielu atrakcyjnych nagród. Ponadto zwycięzcy biegu i marszu w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn za miejsca I-III otrzymają puchary, nagrody finansowe i bony towarowe.
Biegacze powalczą o nagrody finansowe ufundowane przez Panią Wójt Gminy Kołbaskowo Małgorzatę Schwarz, które wyniosą:
I miejsce - 500 zł. (K i M)
II miejsce - 300 zł. (K i M)
III Miejsce - 150 zł. (K I M)
Natomiast uczestnicy marszu Nordic Walking walczyć będą o bony towarowe lub nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. (o wysokości nagród poinformujemy wkrótce).

 

Niniejszy artykuł podlegać będzie na bieżąco zmianom.  Wkrótce podamy : link do zapisów, opis trasy, listę nagród, sponsorów, zaprezentujemy plakat i ulotkę oraz inne materiały informacyjne. Prosimy zaglądać tutaj regularnie.

 

Pin It