logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

26 maja - "W Pogoni za Bielikiem"

w-pogoni-za-bielikiem-2013W niedzielę 26 maja zapraszamy zwolenników ruchu na świeżym powietrzu na II Gminny Piknik Sportowo - Rekreacyjny. W ramach imprezy odbędzie się szereg zawodów sportowych m.in. : II Bieg "W Pogoni za Bielikiem" (11km), III Gminny Rajd Rowerowy (11km) oraz II marsz "Nordic Walking" (6km). W Pargowie na mecie odbędzie się festyn rodzinny oraz zawody sportowe dla dzieci i młodzieży. Na najmłodszych będą czekać dmuchane zabawki, kule wodne, euro bungee i inne atrakcje. Szczególnie liczymy na obecność wszystkich Mam. 

 


Bieg główny imprezy:  II Bieg "W Pogoni za Bielikiem" - start o godzinie 10.30
Trasa wyznaczona  jest wzdłuż  "Ścieżki Rowerowej Bielika" :   Siadło Dolne - Moczyły - Kamieniec - Pargowo (11km).
Opłata startowa: I termin: do dnia 20.05.2013r. - 30 zł (płatne przelewem), II termin: w dniu zawodów 50 zł.
Wpłaty należy dokonać na konto Stowarzyszenia "Spartakus" w Alior Bank 92 2490 0005 0000 4530 6223 2268 z dopiskiem "Wpisowe na II ćwierćmaraton W pogoni za bielikiem".
W ramach wpisowego zawodnicy otrzymają numer startowy z chipem, worek na depozyt rzeczy osobistych, a po ukończeniu biegu medal pamiątkowy. - informuje Pani Anna Wierzbicka z Urzędu Gminy Kołbaskowo. Puchary zostaną przyznane trzem najszybszym osobom w kategorii kobiet i mężczyzn. Dodatkowo przewidujemy wyróżnienia dla: najstarszego i najmłodszego uczestnika, a także dodatkowo dla najszybszych zawodników z Gminy Kołbaskowo. Dla wszystkich atrakcyjne nagrody, które zostaną rozlosowane wśród osób startujących. W ćwierćmaratonie mogą uczestniczyć osoby powyżej 16 roku życia, z tym, że osoby niepełnoletnie musza posiadać zgodę rodzica/opiekuna prawnego. Zgłoszenie do biegu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest do pobrania na naszej stronie www.kolbaskowo.pl

Rajd Rowerowy
Na tym samym odcinku o godzinie 10.00  będą się zmagać rowerzyści. Na trasie na zawodników będą czekały różne zadania sprawnościowe do wykonania. Rajd nie ma charakteru wyścigu, nagrody zostaną rozlosowane wśród wszystkich uczestników. Uczestnictwo w rajdzie jest bezpłatne. Uczestnicy niepełnoletni udział biorą za zgodą rodziców/opiekunów prawnych.

Nordic Walking
Start marszu o godzinie 11.00 w Moczyłach. Trasa : Moczyły - Kamieniec - Pargowo (ok. 6 km) Wśród uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody. Uczestnictwo w marszu jest nieodpłatne. Uczestnicy niepełnoletni udział biorą za zgodą rodziców/opiekunów prawnych.

mapka4

Zapisy na "I Bieg w Pogoni za Bielikiem", Rajd Rowerowy, Nordic Walking  pod linkiem:  http://formularz.ultimasport.pl/151/index.php

Profil na facebooku :  https://www.facebook.com/pages/I-Bieg-w-pogoni-za-Bielikiem/133278003470446

----- Niniejszy artykuł podlegać będzie na bieżąco zmianom - prosimy zaglądać tutaj regularnie --------

2013.05.02

Dla przypomnienia trasy od Siadła Dolnego do Pargowa - wyjątkowa podróż z prędkością ponad 100km/h - film nakręcony techniką poklatkową w zeszłym roku.

 

2013.05.08


Mamy już gotowy plakat imprezy. Głównymi sponsorami nagród są w tym roku Centrum Handlowe "Auchan" Kołbaskowo, sklep sportowy "Decathlon" Ustowo oraz sieć sklepów "Netto"

plakat-1

2013.05.12

Przedstawiamy jeszcze jedną ulotkę naszej imprezy. Można dowiedzieć się jakie są dokładne terminy i miejsca startu. 

 ulotka-A5

2013.05.15

Informujemy że główne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów to :

Bieg 11km w kategorii mężczyzn : 1 miejsce - bony Auchan na kwotę 300 zł, 2 miejsce - bony na kwotę 200 zł oraz 3 miejsce - bony na kwotę 100 zł.
Bieg 11km w kategorii kobiet : 1 miejsce - bony Auchan na kwotę 300 zł, 2 miejsce - bony na kwotę 200 zł oraz 3 miejsce - bony na kwotę 100 zł.

Ponadto ufundowane zostały atrakcyjne nagrody rzeczowe dla uczestników pozostałych konkurencji. Ponadto wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe.

 

2013.05.23   - BEZPŁATNY AUTOBUS

 

Informujemy że istnieje możliwość skorzystania z dojazdu na start biegu i rajdu rowerowego w Siadle Dolnym. Autokar odjeżdża o godzinie 9.20 z przystanku w Przecławiu (przy kościele).

 

Powrót ok. godziny 15.00 z boiska w Pargowie i przejazd do Siadła Dolnego i Przecławia.

 

Pin It