logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

Podział punktów na Kasztanowej

victoria-kluczeviaW sobotnim meczu Victoria podejmowała na własnym stadionie Kluczevię Stargard. Pomimo wyraźnej przewagi gości udało się zremisować i wywalczyć 1 cenny punkt na koncie drużyny. Nasza drużyna z dorobkiem 25 punktów zajmuje 13 miejsce w tabeli i otwiera grupę spadkową. Kolejny mecz - tym razem wyjazdowy w Hutnikiem Szczecin.

Pvictoria-kluczevia-ierwszą bramkę dla gości zdobył Jarosław Zalas, dzięki determinacji naszych wyrównał Bożyczko i pierwsza połowa zakończyła się remisem.W drugiej połowie rzut wolny podyktowany dla Victorii zmienił bieg wydarzeń spotkania, po jego wykonaniu sędzia odgwizdał "rękę" i w drugiej próbie Skrzypek umieścił piłkę w bramce Kluczevii. To wywołało szturm gości na bramkę Victorii. Goście ze Stargardu w końcówce meczu stworzyli wiele dogodnych okazji do strzelenia kilku bramek. Ostatecznie to Damian Odachowski ustanowił wynik na 2:2.

Fot : kluczevia.pl