logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

Kolejna przegrana Victorii Przecław

victoria-lechNasza drużyna przegrała kolejny mecz - tym razem u siebie z Lechem Czaplinek (0:2). Chciaż miejsce spotkań jest obecnie bez znaczenia - bo ostatnio przegrywamy i przed własną publicznością i na wyjazdach. Po czerwonej kartce dla Adama Werry za dyskusję z sędzią i pierwszej bramce Lecha - Victoria się posypała...

Przewaga Lecha szczególnie w drugiej połowie była ogromna. W 49 minucie kiedy Oleszkiewicz ustalił wynik na 1:0 naszym pozostała już tylko obrona przez zmasowanym atakiem Lecha. Mimo że strzelenie kolejnych bramek gospodarzom był kwestią czasu - to jednak Lecha opuściło szczęście. Marnowali prawie każdą okazję - kilkukrotnie trafiali w poprzeczkę lub w słupek z kilku metrów do praktycznie pustej bramki. Na trzy minuty przed końcem spotkania Tomczak podwyższył zwycięstwo Lecha na 2:0.

Skład Victorii: Dąbrowski A., Werra, Skrzypek, Magierski (61 min. Chrabąszcz), Adamowicz (15 min. Rząd), Ludwiczak, Żebrowski, Kondraciuk, Dąbrowski P., Sztadilów, Bugaj (57 min. Bożyczko)
Skład Lecha: Tkacz, Ryba T., Pietrzela, Jurewicz (80 min. Lewandowski), Wyrzykowski, Górniak (46 min. Borkowski), Woźniak, Saja (46 min. Oleszkiewicz), Halamus (61 min. Tomczak M.), Suska D., Tomczak T.

Zółte kartki: Ludwiczak Damian, Kondraciuk Arkadiusz, Dąbrowski Artur (Victoria) / Górniak Maciej, Tkacz Tomasz, Tomczak Tomasz (Lech)
Czerwona kartka: Werra Adam (Victoria)