Bezpłatna opieka pediatryczna w Przecławiu

nfz-szczecin-Przybywa nowych świadczeniodawców dla pacjentów ubezpieczonych w NFZ. Od kilku tygodni pacjenci zapisani do Przychodni Rodzinnej Dr. Żulińskiego mogą bezpłatnie umówić się na wizytę u lekarza pediatry. Lek. Beata Litwińska-Zujko ma dodatkowo II stopień specjalizacji - neonatologię - zajmującą się schorzeniami, wadami wrodzonymi oraz prawidłowym rozwojem noworodka.

 

Nowy lekarz pediatra przyjmuje pacjentów w Przecławiu już od ponad miesiąca w każdy wtorek (15:00-18:00) oraz piątek (9:00-12:00). Nie ma już potrzeby wyjazdu do Szczecina z małym dzieckiem na konsultacje pediatryczne. Obecnie te usługi są oferowane bezpłatnie i na miejscu. Szczegóły informacji i zapisy pod nr tel 91 3116253


Pediatra, to lekarz od chorób dziecięcych - mówi Dr Wojciech Żuliński - najtrafniej zdiagnozuje i dobierze metodę leczenia w przypadku chorób wieku dziecięcego. Obecnie na naszych osiedlach w Przecławiu i Warzymicach zamieszkuje coraz więcej młodych rodzin z dziećmi. Zapraszam wszystkich małych pacjentów do 7 roku życia na konsultacje pediatryczne. Informuję także o możliwości zapisania się do naszej przychodni rodzinnej - wystarczy dowód ubezpieczenia oraz dokumenty tożsamości.