logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Akademia Sportowych Talentów: Twoje Miejsce na Rozwój i Sukces w Sporcie!

Akademia Sportowych TalentowMarzysz o karierze sportowej? Chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało swoje talenty w profesjonalnym środowisku? Akademia Sportowych Talentów to miejsce, które spełni te marzenia! Jest na naszym terenie taki klub, działający w Kołbaskowie i Przecławiu, który oferuje kompleksowe treningi z piłki nożnej oraz tenisa ziemnego, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów.

 

 

Piłka Nożna
Nasze treningi piłkarskie są skierowane do dzieci i młodzieży w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania - mówi Paweł Marciszewski z Akademii Sportowych Talentów. Dzięki nowoczesnym metodom szkoleniowym i indywidualnemu podejściu do każdego zawodnika, pomagamy naszym podopiecznym w osiąganiu ich sportowych celów. Akademia Sportowych Talentów to nie tylko treningi techniczne, ale również rozwój taktyczny, motoryczny oraz mentalny młodych sportowców.

Zajęcia odbywają się obecnie na Orliku przy Zespole Placówek Oświatowych w Kołbaskowie w wtorki i czwartki w godz. 18.15-19.15

 

 

Tenis Ziemny
Dla miłośników tenisa ziemnego przygotowano programy treningowe, które uwzględniają naukę techniki, poprawę kondycji fizycznej oraz strategie gry. Zajęcia w Akademii Sportowych Talentów są dostosowane do potrzeb zarówno początkujących, jak i zaawansowanych graczy. Trenerzy z pasją i doświadczeniem dbają o wszechstronny rozwój każdego uczestnika, zapewniając jednocześnie świetną zabawę i sportową rywalizację.

Zajęcia z tenisa odbywają się na boisku wielofunkcyjnym przy Zespole Placówek Oświatowych w Kołbaskowie w każdy wtorek i czwartek w godz 17:00 - 18:00. Planowane są także zajęcia z tenisa ziemnego na korcie tenisowym w GOKSiR w Przecławiu. Warto dodać, że pierwsze zajęcia są bezpłatne a Akademia Sportowych Talentów prowadzi cały czas nabór.

 

 

Akademia zaprasza na Letni Obóz Sportowy
Jeśli szukasz idealnego sposobu na aktywne spędzenie wakacji - Akademia Sportowych Talentów zaprasza na letni obóz sportowy, który odbędzie się w 15.07 - 25.07.2024 w Długim (województwo lubuskie) Będzie to doskonała okazja, aby intensywnie trenować, nawiązać nowe przyjaźnie i spędzić czas na świeżym powietrzu. Program obozu obejmuje codzienne treningi, zajęcia integracyjne, wykłady z zakresu zdrowego trybu życia oraz wiele innych atrakcji. Organizator zadba o bezpieczeństwo i komfort uczestników, zapewniając opiekę wykwalifikowanej kadry przez cały czas trwania obozu.

 

 

Dlaczego warto wybrać Akademię Sportowych Talentów?
- Profesjonalizm: Treningi prowadzone przez doświadczonych trenerów z odpowiednimi kwalifikacjami.
- Indywidualne podejście: Programy dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego zawodnika.
- Nowoczesne metody: Korzystanie z najnowszych technik i narzędzi szkoleniowych.
- Bezpieczeństwo: Zapewnienie bezpiecznych warunków treningowych i opieki.
- Pasja i zaangażowanie: Atmosfera sprzyjająca rozwojowi pasji sportowej i rywalizacji fair play.

 

Nie czekaj, dołącz do Akademii Sportowych Talentów już dziś i rozpocznij swoją sportową przygodę!
Sprawdź ofertę i zapisz się na treningi lub letni obóz sportowy.
Daj swojemu dziecku szansę na rozwój w najlepszym towarzystwie!


Zapraszamy do kontaktu i zapisów:

AST logo

 

 

na fanpejdżu" https://www.facebook.com/profile.php?id=61556555667602
oraz pod numerem telefonu: 512 429 292.

Razem rozwijajmy sportowe talenty!