logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Dziś rusza lodowisko w Przecławiu [CENNIK, GODZINY OTWARCIA]

lodowisko goksir 2024W świąteczny lany poniedziałek, rusza lodowisko w Przecławiu. Zlokalizowane jest na terenie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji. Pomimo iście wiosennych temperatur i z małymi perturbacjami udało się technikom skutecznie przygotować taflę. A będzie na czym jeździć - do dyspozycji jest aż 500m2 powierzchni.

 

 

 

Łatwo nie było - mówi Kamil Wołosz, ze szczecińskiej firmy Whatevent - pod lodem mamy rozłożoną instalację chłodzącą z glikolem, który przez 24 godziny na dobę jest chłodzony agregatem i mrozi taflę. Temperatura chłodzenia to -6 stopni, grubość tafli to 10 centymetrów – spokojnie pojeździmy do maja, jeśli nie będzie za gorąco.

Lodowisko zlokalizowane jest na terenie zadaszonych kortów tenisowych i jest także dobra wiadomość, która pozwoli się ślizgać także w przypadku deszczów. Powierzchnia tafli to około 500m2 - 15 metrów szerokości i 35 metrów długości. Przy lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia łyżew wyposażona w sto par łyżew, dodatkowo za dopłatą 7 zł można wypożyczyć pingwinka do nauki jazdy. Organizatorzy planują uruchomić także strefę gastronomiczną

   reklama


Hair-House

 

Wejścia odbywają się turami co 60 minut o każdej pełnej godzinie. Lodowisko ma być czynne codziennie od godz. 9:00 do 21:00. Dwa razy w ciągu dnia będzie przerwa technologiczna, kiedy będzie odbywać się czyszczenie lodowiska (od 12:00 do 13:00 oraz od 16:00 do 17:00)

CENNIK - dla posiadaczy Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca (KKM) i pozostałych gości:

-bilet normalny: 7,00 PLN (KKM), 12,00 PLN
-bilet ulgowy: 5,00 PLN (KKM), 9,00 PLN
-bilet rodzinny (2+2): 20,00 PLN (KKM), 37,00 PLN
-wypożyczenie łyżew: 7,00 PLN
-wypożyczenie pingwinka: 7,00 PLN
-wypożyczenie kasku: 5,00 PLN

  reklama

WolneSlowa GIF

Ancora Warzymice

 

Bilety ulgowe obowiązują dzieci i młodzież szkolną, studentów, emerytów i rencistów z ważnym dokumentem.

Pozostałe opcje typu: karnety, wynajem całego lodowiska (imprezy okolicznościowe), opcje dla jednostek oświatowych, itp. znajdą Państwo już bezpośrednio w cennikach zlokalizowanych na terenie lodowiska.

 

lodowisko przygotwania

lodowisko 2025

cennik 3

cennik 4

 

Artykuł powstał w dniu 1 kiwetnia i był żartem prima-aprils'owym. Dziękujemy za wspólną zabawę.

Pin It