logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Biegają już 5 lat [DUŻO ZDJĘĆ]

Kobiece Bieganie 5 latPomysł na pierwsze wspólne bieganie zrodził się dokładnie 5 lata temu. Najpierw biegać zaczęły we dwie, tydzień później zaprosiły koleżanki. I tak w kolejne sobotnie poranki spotykają się koło przecławskiej podstawówki i truchtają do Kołbaskowa, czasami nawet do Rosówka a przez ostatnie lata najnowszą ścieżką - do Karwowa. Dziś minęło właśnie 5 lat wspólnego biegania. Kobiecego Biegania.

 

 

Dziś są nasze 5 urodziny i dlatego wspólnie przebiegłyśmy symboliczne 5 kilometrów ścieżką "na Karwowo" - mówią zgodnie dziewczyny z Kobiecego Biegania. Ale zanim to się stało, to początek urodzinowej imprezy odbył się w naszym stałym miejscu zbiórki na siłowni pod chmurką w Przecławiu.

Roztańczoną rozgrzewkę w rytmie zumby przeprowadziła Monika, przepyszny tort bezowy przygotowała Turbo Kasia z Przystani Na Kawę. A przepyszne muffinki i kruchutkie ciasteczka upiekła Ewunia. Każdy uczestnik dzisiejszego spotkania otrzymał pamiątkowy dyplom

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

Hair-House

 

Do inicjatywy wspólnego biegania można dołączyć w każdej chwili. Zasady są proste, spotkanie w każdą sobotę o godzinie 9:00 w okolicach siłowni "pod chmurką" przy szkole podstawowej. Na początek krótka rozgrzewka a potem przebieżka. Najczęściej "Szwarcówką" w stronę Smętowic i Kołbaskowa. Albo nową ścieżką na Karwowo. Każda swoim tempem, każda swoim dystansem. Niektóre z Pań robią nawet po kilkanaście kilometrów.

Pomysłodawczynią całego sportowego zamieszania 5 lat temu była Ewa "Godecja". Dziewczyny do tej pory wspólnie spotykają się także na innych wydarzeniach sportowych oraz mocno angażują się w imprezy charytatywne.

I tak trzymać przez następne lata. Razem jest raźniej!

 

Pin It