logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Zapraszamy na Międzynarodowy Turniej Bokserski do Przecławia

turniej bokserski przeclaw 2022 0013 września 2022 r. w szkole podstawowej w Przecławiu odbędzie się Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo pod nazwą "Boks Przeciw Uzależnieniom". Gościem specjalnym będzie zawodowy Mistrz IBF Intercontinental Paweł Stępień. Przecławską imprezę odwiedzą także znani youtuberzy Maciek Jarema Big Jack oraz Oskar Duszyński Szofer.

 

 

Celem turnieju jest rozpowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz rozwój i promocja sportu olimpijskiego w Gminie Kołbaskowo, województwie, ale też na terenie całego kraju. Wydarzenie ma na celu współtworzenie zdrowego, sportowego społeczeństwa w myśl zasady „W zdrowym ciele, zdrowy duch” oraz walka z uzależnieniami i wsparcie osób młodych w kształtowaniu konstruktywnych zachowań .

  reklama

Hair-House

 

Zawody zakładają rywalizację sportowców z uwzględnieniem dzieci i młodzieży trudnej wychowawczo, pochodzącej z domów dziecka, ośrodków szkolno-wychowawczych czy zakładów poprawczych. Do uczestnictwa w turnieju zapraszamy zawodników oraz zawodniczki we wszystkich kategoriach wiekowych i wagowych posiadających aktualne badania lekarskie.

Zgłoszenia: Zawodników/zawodniczki do turnieju prosimy kierować do V-ce prezesa ZOZB - Marcina Stankiewicza, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Podczas zawodów działalność swą rozpocznie Fundacja „Rozwój przez sport”, na której rzecz przeznaczone zostaną pieniądze zebrane podczas wydarzenia.

reklama

Auchan rekrutacja

 

„Fundacja „Rozwój przez sport” powstaje po to, by pomagać dzieciom i młodzieży ze środowisk dysfunkcyjnych, patologicznych, rodzin dotkniętych biedą, ubóstwem czy też rodzin przemocowych lub rozbitych - mówi Piotr Sokołowski, założyciel Fundacji. Jako organizacja pragniemy dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, kultywując w społeczeństwie zasadę: „W zdrowym ciele, zdrowy duch”, a także wcielać ją w życie dzieci i młodzieży „trudnej”, której rozwój z różnych względów nie mógł być harmonijny i pełnowartościowy. Pragniemy poprzez angażowanie w różnego rodzaju aktywność fizyczną uczyć młodzieży samodyscypliny, pokory i ciężkiej pracy. Poprzez trening chcemy budować poczucie wartości i wiarę we własne możliwości każdej jednostki. Pragniemy wspierać młodzież od ich najmłodszych lat oferując pełne zaangażowanie we współtworzeniu ich nowej, sportowej ścieżki rozwoju, mając tym samym nadzieję, że stanie się ona dla wielu z nich punktem zwrotnym, który nada życiu nowy, lepszy kierunek.”

 reklama

Ancora Warzymice

Program zawodów:

SOBOTA 03.09.2022:
- godz.9:00 – 10:30 - ważenie
- godz. 12:00 - badania lekarskie
- godz. 12:30 - walki turniejowe

Wstęp wolny!

 

turniej bokserski przeclaw 2022

Pin It
Tags: boks , przecław , turniej , zawody , gala