logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Pani Agnieszka ze Smolęcina potrzebuje pomocy!

agnieszka pietruszkiewiczZawsze widzi drugiego człowieka, nigdy nikogo nie zostawiła w potrzebie. Wiele razy brała udział w akcjach charytatywnych na rzecz potrzebujących. Teraz sama potrzebuje pomocy innych, bo bez tego jej życie zostanie brutalnie przerwane.

 

 

 

Agnieszka Pieruszkiewicz od urodzenia jest mieszkanką Gminy Kołbaskowo. Mieszka w Smolęcinie i wśród sąsiadów uchodzi za osobę niezwykle życzliwą, skromną i sympatyczną. W tegorocznych wyborach na sołtysa została wybrana na członka Rady Sołeckiej. Agnieszka ma tzw. „złote rączki” przez co wielu mieszkańcom gminy jest znana głównie z warsztatów krawieckich, cukierniczych, dekoratorskich, robienia stroików, kartek, ozdób świątecznych, qullingowych i florystycznych, które prowadziła w wielu świetlicach na terenie gminy.

Powiedzieć o Agnieszce, że jest dobrą osobą, to jak nic nie powiedzieć – mówi o niej mieszkanka Smolęcina Aniela Szerszeń - Wspaniała, ciepła kobieta, która z niesamowitym wdziękiem znosi wszystkie przeciwności jakie na jej drodze stawia los. Kochająca córka i samotna matka, która poświęca całą siebie opiekując się swoim synem oraz sędziwym ojcem, osobom jej najbliższym, którym ta opieka jest niezbędna.

Pani Agnieszka stała się ofiarą nowotwora – bardzo rzadkiego guza mózgu, który nie jest na liście chorób refundowanych przez NFZ, więc jakiekolwiek leczenie wymaga własnych środków finansowych, których Agnieszka zwyczajnie nie posiada.  Wiedza nt. guza jest znikoma i tylko wybitni specjaliści mogą zastosować nowe metody leczenia, które mogą uratować Agnieszkę. Zacząć należy od dokładnego powtórnego badania guza w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie. Koszt takiego badania może wynieść nawet 20 tys. zł. Potem będzie można ustalić ścieżkę leczenia. Czas w tym przypadku jest bezcenny, bo na szali jest nie tylko życie Agnieszki ale również jej bliskich którzy są zależni od jej pomocy.

Wszystkie osoby, którym nie jest obojętny los naszej mieszkanki, proszone są o wsparcie finansowe na portalu zrzutka.pl po dedykowanym adresem: https://zrzutka.pl/fygc9h