logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Uczennica polickiego liceum ma koronawirusa.

biala policePowiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego poinformował, że w piątek 18 września 2020 r. u jednej z uczennic Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach potwierdzono obecność koronawirusa (COVID-19). W związku z tym, zostały podjęte natychmiastowe kroki mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczniów, nauczycieli i pracowników polickiej placówki. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Policach jest w trakcie przeprowadzenia wywiadu epidemiologicznego. Wiemy już, że wyznaczone osoby będą poddane 10-dniowej – do 28 września 2020 r. - kwarantannie.

 

  

Wszystkie obiekty polickiej szkoły zostały zdezynfekowane i są gotowe do ponownego przyjęcia uczniów od niedzieli 20 września br.

Dyrektor Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach we współpracy z Zarządem Powiatu w Policach (organem prowadzącym szkołę) podjął decyzję o zmianie sposobu nauczania, na system hybrydowy. O szczegółach nauczania rodzice zostaną powiadomieni za pośrednictwem dziennika Librus.

 

  reklama

Ostoja

  reklama

Ancora

 

Jednocześnie informujemy, że wszelkie działania podejmowane przez Dyrekcję Szkoły, Zarząd Powiatu w Policach i Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Policach mają na celu dobro uczniów i pracowników szkoły oraz sprawne i zgodne z prawem prowadzenie zajęć lekcyjnych - czytamy w komunikacie Zespołu Zarządzania Kryzysowego.