logo gif 10lat

Open menu

magnolia 2021

 reklama

Szczecińska Pogoń kończy budowę boiska w Kołbaskowie.

Boisko kolbaskowoZazieleniło się na boisku Zrywu Kołbaskowo. W ostatnich dniach przyjechały tu transporty z rolkami trawy. Wcześniej rozłożono warstwę wegetacyjną, drenaże i zbiorniki retencyjne. Ogrodzony został także cały teren. Docelowo ma tu być także oświetlenie, trybuny oraz kompleks magazynowo-szatniowy. Inwestycja szczecińskiej Pogoni nabiera tempa i nareszcie widać efekty pracy.

 

 

Wcześniej informowaliśmy, że boisko miało być już gotowe w listopadzie. Niestety, w międzyczasie nastąpiły różne problemy na inwestycji. Teraz mówi się, że samo boisko ma być gotowe na koniec lutego. Oświetlenie, trybuny czy szatnie mają pojawić się później. 

 

 reklama

ostoja 1

Nie wiadomo jeszcze, jak często Pogoń będzie trenować w Kołbaskowie i jakie też grupy wiekowe będą korzystać z obiektu. Wiadomo na pewno, że na nowym boisku będzie trenować "Zryw Kołbaskowo". Cały remont wykonywany na zlecenie Pogoni Szczecin i jest darowizną na rzecz Gminy Kołbaskowo. To nie koniec planów Dumy Pomorza związanych z Gminą Kołbaskowo. Klub zamierza zlokalizować tutaj bazę sportową wraz z hotelem oraz kilkoma boiskami, która może kosztować ponad 50 mln zł.

 

Boisko

Pin It