logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Rusza Football Factory Cup

turniej ff dzien dzieckaTo będzie dwudniowe święto sportu w gminie Kołbaskowo. Z okazji dnia dziecka rusza turniej piłkarski Football Factory Cup o puchar Wójta Gminy Kołbaskowo. Na boiska w Przecławiu i w Kołbaskowie wyjdą młodzi piłkarze z roczników 2008-2013. Do naszej gminy przyjadą piłkarze z przeróżnych miejscowości. W tej edycji będziemy gościć także drużynę z Niemiec!

 

 

W obu weekendowych turniejach zawodnicy zagrają tym razem na naturalnej nawierzchni. W sobotę, 1 czerwca, rozgrywki odbędą się na boisku Zrywu Kołbaskowo. Już o godzinie 9:45 zmierzą się chłopcy z rocznika 2011 - R Football Goleniów, FF Chociwel, BBS Stargard, Gavia Choszczno. Pogoń Szczecin (2 drużyny) oraz FF Przecław (2 drużyny).

A o godzinie 14:15 na boisko wejdą zawodnicy starsi o rok - Junior Police, Pommern Locknitz, Gavia Choszczno (2 drużyny), Arkonia Szczecin (2 drużyny) Pogoń Szczecin (2 drużyny) oraz FF Przecław (2 drużyny)

W niedzielę turniej przeniesie się do Przecławia na Aleję Kasztanową. O 9:45 na boisko wyjdą zawodnicy z rocznika 2010 - FF Przecław (2 drużyny), Football Arena, FASE Szczecin, BBS Stargard, Junior Police (2 drużyny), Pogoń Szczecin oraz R Football Goleniów. A o godzinie 14:15 zagrają najstarsi - rocznik 2008 i 2009. FF Przecław (2 drużyny), Stal Szczecin, Drawa Drawno, Pogoń Szczecin, Football Arena oraz Arkonia Szczecin.

Ten turniej jest dla zabawy - mówi Tomasz Kobielski z Football Factory. Turniej organizowany z okazji dnia dziecka. Wszystkie drużyny przyjeżdżają się dobrze bawić, chłopcy będą grać bez presji wyniku. Turniej organizowany jest przez Football Factory oraz Gminę Kołbaskowo.

Organizatorzy zapraszają do kibicowania!

 

FF Cup

 

A tak bawiliśmy się rok temu:

Pin It