logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

V Babski Turniej - tym razem bardzo charytatywny

V babski turniej11 marca w Kołbaskowie odbył się kolejny Babski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy. Impreza organizowana jest zawsze w pobliżu Dnia Kobiet i ma formę sportowo – integracyjną. W tym roku turniej siatkówki wygrały przecławianki, ale nie o puchar i zwycięstwo tym razem chodziło. Panie wsparły finansowo chorą koleżankę, nauczycielkę tutejszej szkoły.  

 

 

W piątkowe popołudnie, na sali gimnastycznej w Kołbaskowie o puchar wójta stoczyły bój drużyny z Moczył, Kołbaskowa i Przecławia. Grać drużynowo w siatkówkę mogły tylko panie, to już tradycja w Kołbaskowie od pięciu lat.

Na korytarzu szkoły podstawowej oraz w klasach mieszkanki gminy mogły skorzystać z masaży i rehabilitacji. Dostępna była także dietetyczka i manikiurzystka. W trakcie imprezy nabyć można było nabyć rękodzieło wykonane przez grupę „Decouforte” oraz książki i obrazy. Nie zabrakło, tak jak co roku, tradycyjnej kawiarenki, gdzie można było usiąść przy kawie i spróbować ciasta domowej roboty lub pierogów.

W tym roku panie postanowiły wspomóc finansowo koleżankę, nauczycielkę ZPO Kołbaskowo. Pani Beata Sawa niespodziewanie zachorowała i musiała przerwać pracę nauczycielską. Liczy także na 1% z podatku dochodowego. Poniżej zamieszczamy kilka słów do rodziny z prośbą o dalszą pomoc.

Beata Sawa jest nauczycielem Zespołu Placówek Oświatowych w Kołbaskowie z wieloletnim stażem pedagogicznym. Pracuje z nami od 32 lat. Spod jej skrzydeł wyszło wiele pokoleń młodych ludzi.  Za swoją pracę dydaktyczno-wychowawczą wielokrotnie nagradzana zarówno nagrodami Dyrektora jak i Wójta Gminy Kołbaskowo. Zawsze życzliwa, pełna empatii i miłości do ludzi. Nigdy nie odmówiła pomocy innym. Nagła i ciężka choroba przerwała jej pracę zawodową. Zwracamy się do każdego, kto może jej pomóc w powrocie do zdrowia. 

beata sawa 1 procent 

Pin It