logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Football Factory Cup już w najbliższą sobotę

ffcup23 stycznia na sali gimnastycznej w Przecławiu odbędzie się dziecięcy turniej piłki nożnej. Młodzi zawodnicy w wieku od 4 do 8 lat zagrają o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo. Oprócz zawodników z Przecławia i Warzymic przyjadą także piłkarze ze Szczecina, Węgorzyna i Trzcińska Zdroju.

 

 

 

Chcieliśmy zorganizować taką imprezę jako formę niespodzianki dla naszych podopiecznych - mówi Tomasz Kobielski z Football Factory. To także forma rewanżu za grudniowe turnieje, na które zapraszano nas do Trzcińska i Węgorzyna. Chcemy też podtrzymać kontakty z drużynami, z którymi się wcześniej spotykaliśmy i zaprosić do rozgrywek w Przecławiu. Z pomysłem pojechaliśmy do pani Wójt, która udostępniła nam salę gimastyczą w tym terminie i objęła patronat nad zawodami.

Z organizacją całego przedsięwzięcia nie było łatwo. Football Factory dziękuje rodzicom za zaangażowanie się organizację turnieju. Zawody sponsoruje kilka regionalnych firm - są to m.in "Auchan" z Ustowa, Hurtownia Spożywcza "DeNIS" z Warzymic, Coca Cola, firma "Salvada", hurtownia owoców "Alfa-Fruit" z Warzymic, producent napojów "BLAZER", hurtownia mięsa "Madar", firma "Pit-Stop" Krzysztofa Kocyły, zakład dentystyczny "Adadent" z Przecławia, "LexMedica" - Centrum Rehabilitacyjne oraz "Viva Natura" - producent zdrowych soków z Kamieńca.

Początek imprezy o godzinie 10:00, zakończenie zaplanowano na godzinę 15:00.

"Football Factory" od dwóch lat prowadzi w gminie Kołbaskowo zajęcia piłki nożnej dla najmłodszych dzieci. Są to zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi. Obecnie w Przecławiu i Będargowie trenują dwie grupy, a od lutego mają się pojawić kolejne. W planach ma powstać grupa ogólnorozwojowa przeznaczona dla chłopców i dziewczynek oraz druga grupa starszaków. Więcej szczegółów na ich profilu fejsbukowym  www.facebook.com/akademiaprzedszkolakow  

 

plakat ffcup poprawiony 

Pin It