logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Nowy klub piłkarski w Przecławiu

klub pilkarski przeclaw Od kilku tygodni mamy na piłkarskiej mapie gminy nowy klub sportowy. Kilku pasjonatów futbolu postanowiło połączyć swoje doświadczenia i zainteresowania. Mimo, że klub powstał przed wakacjami, chłopaki nie zamierzają odpoczywać. Trenują zawzięcie na boiskach w Przecławiu i Będargowie. A klub nazywa się po prostu - Klub Piłkarski "Przecław"

 

 

Przez ostatnie 6 lat pracowałem zagranicą z czego 4 lata jako trener piłkarski klubu FC Polonia Nottingham - mówi prezes Krzysztof Jakubczak. Teraz wróciłem do Przecławia i chciałbym zrobić coś tutaj na miejscu i mam nadzieję że się uda. Piłka interesowała mnie od dziecka, grałem aktywnie w Przecławiu od 1996 roku, w sumie przez prawie 10 lat. Dlatego chciałbym promować piłkę w naszej gminie i zapraszam na treningi.

Młodzi piłkarze już trenują. Sezon jesienny zaczyna się pod koniec sierpnia. Do rozgrywek zgłoszeni są już seniorzy w A-klasie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej oraz juniorzy od 15 do 19 lat w II lidze okręgowej. Po wakacjach ruszą także zajęcia z dziećmi i młodzieżą do 15 lat.

Treningi podczas wakacji odbywają się na orliku w Będargowie i w Szkole Podstawowej w Przecławiu pod okiem profesjonalnych trenerów. Wszyscy zainteresowani, także nowymi, młodszymi grupami proszeni są o kontakt pod numerem tel. 512 685 227 lub 510 651 468.

Pin It