logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

IV Ćwierćmaraton Bielika

Cwiercmaraton BielikaWkrótce IV edycja imprezy "Ćwierćmaraton Bielika". W niedzielę 31 maja, wójt gminy Kołbaskowo, zaprasza  wszystkich zwolenników ruchu na świeżym powietrzu na start do Siadła Dolnego. W ramach pikniku sportowo-rekreacyjnego odbędzie się : bieg na dystansie 11km, marsz nordic walking, wyścig rowerowy oraz rekreacyjny przejazd rowerami. Na mecie w Pargowie odbędzie się festyn rodzinny. 

 

 

Bieg główny imprezy -  "Ćwierćmaraton Bielika" - startuje o godzinie 12.00
Trasa, wzorem poprzednich imprez, będzie prowadzić 11 km odcinkiem „Szlaku Bielika” pomiędzy Siadłem Dolnym a Pargowem. Ścieżka urozmaicona jest jednym dużym i kilkoma małymi podbiegami. Na trasie będą umiejscowione dwa punkty z napojami.

Marsz "Nordic Walking" - startuje także o godzinie 12.00.
W tym roku trasa przemarszu także wynosi 11km. Zawodnicy startują razem z biegaczami na początku ścieżki w Siadle Dolnym. I jedni i drudzy zawodnicy otrzymają imienny numer startowy, koszulkę oraz będa mieli zmierzony profesjonalnie czas. Na mecie w Pargowie otrzymają także napoje izotoniczne oraz posiłek regeneracyjny.

Rajd Rowerowy startuje o 11:30
Na tym samym odcinku, ale pół godziny wcześniej, zmagać się będą rowerzyści. Nowością w tym roku jest podzielenie zawodników na ścigających się oraz jadących rekreacyjnie. Pierwsi z nich w ramach opłaty startowej będą mieli profesjonalnie zmierzony czas, otrzymają medale i będą uczestniczyć w losowaniu nagród. Drudzy rowerzyści pojadą bezpłatne. Ich przejazd nie będzie miał charakteru wyścigu.

Według regulaminu imprezy, który dostępny jest TUTAJ, uczestnictwo w biegu, wyścigu rowerowym i marszu jest odpłatne. Uczestnicy niepełnoletni udział biorą za zgodą rodziców/opiekunów prawnych. Organizator ustalił następujące wysokości opłaty wpisowej:
- 20 zł mieszkańcy gminy Kołbaskowo. Ze zniżki mogą skorzystać wszyscy zawodnicy zameldowani w Gminie Kołbaskowo, którzy dokonali zgłoszenia i opłaty do dnia 10.05.2015. r. Po tym terminie należy dokonywać opłaty na zasadach ogólnych.
- 30 zł zawodnicy, którzy dokonali zgłoszenia i opłaty do dnia 15.05.2015 r.
- 40 zł zawodnicy, którzy dokonali zgłoszenia i opłaty po 16.05.2015 r. do 26.05.2015 r.
- 50 zł zawodnicy, którzy dokonają opłaty startowej w dniu startu w biurze zawodów.

 Uczestnicy niepełnoletni udział biorą za zgodą rodziców/opiekunów prawnych.

IV cwiercmaraton Bielika plakat

Prosimy obserwować profil na facebooku : https://www.facebook.com/pages/%C4%86wier%C4%87maraton-Bielika/133278003470446

 

A tak wygląda trasa bielika :

2015.04.08

Ruszyły zapisy pod adresem : http://www.e-gepard.eu/pl/show-contest/46

Pin It