logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Wsiądź na rower - upamiętnij rocznicę niepodległości !

123km-niepodleglosci-Stowarzyszenie "Szczecin na rowerach" zaprasza wszystkich mieszkańców do uczczenia 96 rocznicy odzyskania niepodległości. Specjalnie z tej okazji wytyczona została 123 kilometrowa trasa rowerowa od Szczecina przez Locknitz, Pasewalk, Ueckermunde, Ahlberck, Tanowo i Szczecin. Tutaj nie liczy się prędkość, nie liczy się czas, nie liczy się nawet to, czy rowerzyści pokonają taki dystans. Czy będzie to 10 czy 100 km. To się nie liczy. Liczy się pamięć !

 


Szczecinianie spotykają się na Placu Szczerskiej prz ul. Pułaskiego o godz. 09:00 - mówi Małgorzata Dzieciniak. Na rondzie Hakena rowerzyści będą około godz. 09:30. My dołączamy z pod "Netto" w Warzymicach - zbiórka o 9:30. Do przekręcenia jest 123 km lub troszkę więcej.

 

Rowerzyści pojadą tylko po asfaltowej nawierzchni na trasie Szczecin - Smolęcin - Rosówek - Krackow - Loknitz - Pasewalk - Torgelow - Ahlbeck - Hintersee - Dobieszczyn - Tanowo - Szczecin.

 

W planach organizatorów dłuższy przystanek w Gospodzie Lawendowej w Tanowie. Organizatorzy proszą aby na wypadek opóźnienia konieczne zabrać ze sobą oświetlenie. Przydadzą się także dowowdy osobiste, złotówki oraz euro.

Więcej szczegółów oraz informacji na bieżące pod adresem : https://www.facebook.com/events/1567472800150369/

 

123km-niepodleglosci-trasa

Pin It