logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Kup działkę od gminy

kup dzialkeZakup działki pod budowę domu to bardzo ważna decyzja życiowa. Na rynku nieruchomości wybór gruntów zlokalizowanych w gminie Kołbaskowo jest spory. W ostatnich latach zdarzały się sytuacje kiedy wystawiano działki, nieco tańsze od cen rynkowych, które nie miały uregulowania prawnego co do swojego przeznaczenia. Były to najczęściej działki rolne, które w przyszłości miały się stać budowlanymi. Jednak nie zawsze tak się stało ostatecznie.

 

 

Od kilku lat gmina Kołbaskowo z powodzeniem sprzedaje działki budowlane. Zbywanie ich odbywa się na zasadzie licytacji-przetargu. Wszystkie grunty są objęte aktualnymi planami zagospodarowania przestrzennego. Jest to najczęściej zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem zabudowy usługowej.

W Kamieńcu sprzedano już wszystkie. Pozostało jeszcze około trzydziestu działek w Warzymicach. Mają one najczęściej kształt prostokąta i powierzchnię około 1200-1800 m2. Średni koszt to 110 zł/m2 netto. Usytuowane są we wschodniej części miejscowości, na końcu ulicy Turkusowej oraz przy ulicy Słonecznej. Pierwsze domy w tej okolicy już postawiono, niektóre są w budowie. Widoczne są z prawej strony przy drodze wyjazdowej z Warzymic w stronę Karwowa.

warzymice dzialki

Gmina przymierza się także do sprzedaży działek w Barnisławiu i Przylepie. To także będą działki budowlane i sprzedawane będą na otwartych przetargach. Szczegółów prosimy szukać na stronie http://bip.kolbaskowo.pl/index.php?id_kat=229

dzialki page 001

dzialki page 002

dzialki page 003

dzialki page 004

Pin It