logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Kup działkę od gminy

kup dzialkeZakup działki pod budowę domu to bardzo ważna decyzja życiowa. Na rynku nieruchomości wybór gruntów zlokalizowanych w gminie Kołbaskowo jest spory. W ostatnich latach zdarzały się sytuacje kiedy wystawiano działki, nieco tańsze od cen rynkowych, które nie miały uregulowania prawnego co do swojego przeznaczenia. Były to najczęściej działki rolne, które w przyszłości miały się stać budowlanymi. Jednak nie zawsze tak się stało ostatecznie.

 

 

Od kilku lat gmina Kołbaskowo z powodzeniem sprzedaje działki budowlane. Zbywanie ich odbywa się na zasadzie licytacji-przetargu. Wszystkie grunty są objęte aktualnymi planami zagospodarowania przestrzennego. Jest to najczęściej zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem zabudowy usługowej.

W Kamieńcu sprzedano już wszystkie. Pozostało jeszcze około trzydziestu działek w Warzymicach. Mają one najczęściej kształt prostokąta i powierzchnię około 1200-1800 m2. Średni koszt to 110 zł/m2 netto. Usytuowane są we wschodniej części miejscowości, na końcu ulicy Turkusowej oraz przy ulicy Słonecznej. Pierwsze domy w tej okolicy już postawiono, niektóre są w budowie. Widoczne są z prawej strony przy drodze wyjazdowej z Warzymic w stronę Karwowa.

warzymice dzialki

Gmina przymierza się także do sprzedaży działek w Barnisławiu i Przylepie. To także będą działki budowlane i sprzedawane będą na otwartych przetargach. Szczegółów prosimy szukać na stronie http://bip.kolbaskowo.pl/index.php?id_kat=229

dzialki page 001

dzialki page 002

dzialki page 003

dzialki page 004