logo gif 10lat

Open menu

magnolia 2021

 reklama

Dzień otwarty Szkoły Podstawowej

dzien-otwarty-szkola-podstawowaW najbliższą sobotę 22 marca od godziny 10:00 do 12:00 odbędzie się dzień otwarty w Szkole Podstawowej. Każdy chętny rodzic będzie mógł sam sprawdzić stan bazy placówki, porozmawiać z nauczycielami, a także przyjrzeć się z bliska efektom pracy uczniów. 

 

 

 

 

Podczas Dnia Otwartego przygotowano szereg atrakcji dla zwiedzających szkołę. W salach czekają na uczniów zajęcia plastyczne „Tworzenie biżuterii” i „Wiosenne kwiaty”, doświadczenia przyrodnicze z mikroskopami, pokaz umundurowania i ekwipunku żołnierskiego oraz układanki matematyczne. W pracowniach językowych będzie można pobawić się w gry językowe przy użyciu tablic multimedialnych, a w sali gimnastycznej odbędą się zabawy z rekwizytami cyrkowymi. Zwiedzanie szkoły umilą uczniowie z grupy muzycznej, którzy zaprezentują utwory na gitary i flażolety. Serdecznie zapraszamy – Dyrekcja, Grono pedagogiczne oraz uczniowie.

W imieniu dyrekcji, nauczycieli i  uczniów Szkoły Podstawowej w Przecławiu serdecznie zapraszam przyszłych uczniów wraz z rodzicami na dzień otwarty - mówi dyrektor Beata Bitel. Tego dnia będzie można zwiedzić szkołę, obejrzeć sale lekcyjne, kompleks sportowy, porozmawiać z nauczycielami i dyrektorem oraz zapoznać się z coraz bogatszą ofertą naszej placówki na kolejny rok szkolny. Zapraszamy.

 

dzien-otwarty

Pin It