logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Zapraszamy na spotkanie z Moniką Sawicką

monika-sawicka-Gminna Biblioteka Publiczna w Przecławiu zaprasza 15 maja na spotkanie autorskie z Moniką Sawicką autorką książek: Szeptem, Kolejność uczuć, Kruchość porcelany, Mimo wszystko, Serwantka, Demi-Sec, 7 kolorów tęczy, dziennikarką, właścicielką wydawnictwa, prezeską Fundacji  ,,Vade - Mecum - Chodź Ze Mną" im. Sandry Brędowskiej.

 

 

Pisarka tak pisze o sobie:
"Monika Sawicka - rok produkcji 1972. Używana, lekko przechodzona, ale w niezłym stanie. Przebieg autentyczny. Nie wymaga liftingu, lakier oryginalny, tapicerka i poduszki powietrzne także. Jak na razie.
Szatynka z natury, blondynka z wyboru. Jak większość ludzi, posiada dwie nogi, z tym, że ona ma prawą nogę krótszą, lewą dłuższą i przesuniętą miednicą. Do dziś trwa ustalanie, kto i kiedy owego przesunięcia dokonał.
Uchodzi za niezrównoważoną emocjonalnie, choć prawda jest bardziej okrutna - to wariatka oraz bulterier, którym jej mąż straszy klientów, ociągających się z płaceniem. W związku z tym, czasem robi za komornika.
Ale znana jest także z tego, że gdy ktoś potrzebuje pomocy, wyczuwa to niemal telepatycznie , rozwija anielskie skrzydła i pędzi z pomocą. Wtedy nad Łodzią przechodzą zawieje, trąby powietrzne i wichury.
Ma ksywkę Anioł oraz ksywkę Czub..."

Jaka jest naprawdę ? Zapraszamy na spotkanie do biblioteki w Przecławiu 15 maja 2013 o godzinie 18:00.

Po spotkaniu będzie można nabyć książki autorki oraz otrzymać autograf.

Sawicka

 

Pin It