logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Dzień otwarty placówek oświatowych w Przecławiu

dzien-otwarty-szkola-podstawowaW najbliższą sobotę 2 marca odbędzie się dzień otwarty w Szkole Podstawowej. Każdy chętny rodzic będzie mógł sam sprawdzić stan bazy placówki, porozmawiać z nauczycielami, a także przyjrzeć się z bliska efektom pracy uczniów. W tym dniu także będzie można się dowiedzieć jak zapisać dziecko do punktu przedszkolnego przy szkole podstawowej. Równolegle w placówce obok, w Gimnazjum Publicznym, odbędą się spotkania z nauką pod nazwą "Humanista - to brzmi dumnie !"

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przecławiu wraz z Gronem Pedagogicznym oraz uczniami zapraszają wszystkich rodziców i dzieci przyszłorocznych klas pierwszych i szkolnych "zerówek" na Dzień Otwarty, który odbędzie się w najbliższą sobotę 02.03.2013r.w Szkole Podstawowej w godzinach 10.00-12.00.

Wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć zajęcia otwarte prowadzone przez nauczycieli klas 0-3 oraz pań ze świetlicy - mówi Pani B. Bitel Dyrektor placówki. W ciagu dwóch godzin, w salach klas nauczania początkowego, odbędą się zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowe, matematyczne, przyrodnicze. Od momentu rozdziału Zespołu Szkół na dwie odrębne placówki, szkołę podstawową i gimnazjum, każda z nich ma bardzo dobre warunki do nauczania i wychowania oraz rozwijania zainteresowań mieszkańców naszej gminy. Warto przed podjęciem decyzji, gdzie posłać swoje dziecko do szkoły, warto rozważyć najbliższą szkołę- najlepiej tę w Przecławiu. Serdecznie zapraszamy !

Od września 2012 roku działa w Przecławiu Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej. Rekrutacja do do tej placówki odbędzie się od 1 maraca do 10 kwietnia 2013. Wnioski można pobierać w sekretariacie szkoły lub u pani intendentki w Punkcie Przedszkolnym. Szczegółowe informacje pojawią się także na stronie internetowej szkoły - www.szkolaprzeclaw.pl

W tym samym dniu, o godziny 10.00 do 13.00 Gimnazjum serdecznie zapraszają uczniów klas szóstych na sobotnie spotkanie z naukami humanistycznymi.

Pin It