logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Gimnazjum w Przecławiu zaprasza na akcję charytatywną

kiermasz-2012Grono pedagogiczne, rada rodziców i gimnazjaliści zapraszają w najbliższą sobotę na akcję "Patrycji - Rówieśnicy". W tym dniu na terenie szkoły odbędą się "jasełka", występy artystyczne, kiermasz bożonarodzeniowy oraz pchli targ. Całość wpływów z imprezy będzie przeznaczona na rehabilitację Patrycji Wątróbki, która jeszcze niedawno uczęszczała do tej szkoły. Początek w sobotę 15 grudnia o 11:30

 

 

Impreza odbędzie się pod hasłem "Patrycji-rówieśnicy" - mówi wicedyrektor Małgorzata Osiewicz-Warlikowska. Ta akcja to nie tylko sposobność do wsparcia rehabilitacji Patrycji, ale także  możliwość uczestnictwa w interesujących przedsięwzięciach. Serdecznie zapraszamy do Gimnazjum w Przecławiu!.

W tym dniu na terenie szkoły zaplanowano wiele atrakcji. Odbędą się pokazy artystyczne i kiermasze rękodzieła. W programie m.in : "Jasełka" w wykonaniu gimnazjalistów, taneczne występy uczniów z Będargowa, licytacja prac Damiana Malinki, kiermasz świąteczny oraz pchli targ. Podczas imprezy będzie można nabyć świąteczne dekoracje, ręcznie robione kartki bożonarodzeniowe, czynna będzie kawiarenka z domowymi wypiekami oraz będzie można skosztować "swojskiego jadła".

Organizatorzy liczą na przybycie mieszkańców gminy oraz pozyskanie środków na pomoc naszej mieszkance, rehabilitacja daje efekty, brakuje jedynie pieniędzy na dalszą kontynuację.

dla-patrycji-grudzien-plakat

Pin It