logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

"Rajdowcy Kontra Wyścigowcy" - bitwa druga

rajdowcy-wyscigowcyW sobotę 8 grudnia na torze gokartowym Hotelu Silver w Ustowie odbędzie się druga bitwa z cyklu Wyścig Mistrzów. Udział w niej wezmą najlepsi polscy kierowcy rajdowi i wyścigowi. Dodatkową atrakcją będzie start VIP-ów oraz wyścig "Młodych Wilków".

 

 

 

 

W grupie rajdowej wystartują: Tomasz Kuchar, Kajetan Kajetanowicz, Leszek Kuzaj, Wojtek Chuchała, Grzegorz Hypki oraz Zbyszek Staniszewski. Grupę wyścigową reprezentować będą: Maurycy Kochański, Zbyszek Szwagierczak, Jakub Litwin, Maciej Marcinkiewicz, Maciej Steinhof, Robert Kisiel i Kevin Mirocha. W roku 2011 zwyciężyli kierowcy wyścigowi, rajdowcy natomiast zapowiedzieli, że rok 2012 należy do nich. Składy obu drużyn zapowiadają ostrą walkę i naprawdę trudno jest z góry założyć która z nich wygra.

W tej edycji BOŚ WFOŚ WYŚCIGU MISTRZÓW dodatkową atrakcją będzie start VIP-ów. W tej grupie wystartują znane osoby ze świata polityki między innymi Wojewoda Zachodniopomorski i Prezydent Szczecina, znani dziennikarze sportowi jak Mikołaj Madej - TVP czy Sławomir Kwiatkowski - TVP SPORT, a także byli i aktualni zawodnicy sportowi jak Marek Bolek Rzepecki (Clio CUP) czy Przemysław Walknowski. Gościem specjalnym będzie znany i lubiany komentator studia F1 w Polsacie Włodzimierz Zientarski.

Atrakcją zawodów będzie także wyścig "Młodych Wilków", grupy będącej na początku swojej kariery sportowej. Niektórzy z nich choć bardzo młodzi mają już na swoim koncie wiele sukcesów na międzynarodowych arenach kartingowych i wyścigowych.

W trakcie imprezy zaplanowano wiele atrakcji dla kibiców jak pokaz stuntu czy wyczynowych gokartów. Dla kibiców organizator przygotował mnóstwo nagród i upominków a także nagrodę główną: chip tuning własnego pojazdu, nagrodę dla osoby, która wypełni ankietę i wrzuci ją do urny.

Bilety są już do nabycia na portalu bilety.fm. Ich ilość jest bardzo ograniczona! Najłatwiej kupić bilet wchodząc przez stronę www.wyscigmistrzow.pl, gdzie dodatkowo można zapoznać się ze szczegółowym programem imprezy a także poznać wszystkich startujących i przeczytać o ich osiągnięciach.

rajdowcy-wyscigowcy-

Pin It