logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Taneczne weekendy w Dworskim

taneczne-weekendy-w-dworskimZmęczony tygodniem pracy? Brak planów na weekend? Poszukujesz przytulnego i kameralnego lokalu, w którym, dzięki wyjątkowej atmosferze spędzisz miły wieczór? Zapraszamy na weekendowe potańcówki w Restauracji Dworski przez całą jesień i zimę w każdy piątek i sobotę od godziny 20.00 do.... ostatniego gościa na parkiecie.

 

 

taneczne-weekendy-w-dworskim--Ponownie ruszamy z tanecznymi wieczorami - mówi Adam Mićko, szef restauracji Dworski w Przecławiu. 2 lata temu prowadziliśmy taneczne piątki, które  cieszyły się dużą popularnością. W tym roku proponujemy dla naszych mieszkańców taneczne weekendy. Gramy do końca listopada, do Andrzejek, na które też serdecznie zapraszamy, a jeżeli będzie trzeba to i w grudniu, oraz od nowego roku aż do Śledzika. Pierwsza impreza już 3 listopada.

Restauracja dworski posiada najnowocześniejszy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Profesjonalny DJ zrobi wszytko aby zaspokoić gusta muzyczne klientów. Na parkiecie królować będą przyjemne utwory taneczne, można również zamówić utwór na życzenie czy złożyć dedykację. Przy muzyce we wszelkich klimatach na pewno zedrzesz obcasy ! Dworski to także doskonałe miejsce, gdzie można świętować urodziny, imieniny lub inną imprezę okolicznościową.

Restauracja posiada bardzo duży wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Możesz uraczyć swoje podniebienie wybornym koktajlem, zjeść lekki deser, wypić pyszną kawę czy posmakować oryginalnych potraw. Barmani serwują trunki z całego świata: wódki, piwa, likiery, rumy, giny, tequila, whisky, wódki gatunkowe, wina, wermuty, grzańce czy nalewki.

Niewątpliwym atutem restauracji jest jej wyjątkowo bliska lokalizacja. Lokal położony jest pomiędzy nowymi osiedlami w Przecławiu i Warzymicach. Wyprawa i powrót z tanecznego wieczoru obejdzie się bez wzywania, czekania i płacenia za taksówkę.

Najlepszą wiadomość pozostawiamy na koniec. Wstęp na taneczne wieczory jest bezpłatny. Oferta oczywiście przeznaczona jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Można także z wyprzedzeniem bezpłatnie telefonicznie zarezerwować stolik pod nr 91 311 68 20

 

Hotel i Restauracja Dworski
ul. Pod Zodiakiem 2
72-005 Przecław
www.hoteldworski.pl
tel 91 311 68 20

taneczne-weekendy-w-dworskim-

/artykuł sponsorowany/

Pin It