logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Wielkie otwarcie Decathlonu w Ustowie

otwarcie-decathlonaWieczorem 25 października uroczyście otwarto sklep sportowy sieci Decathlon. Market zbudowany został przy Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo. Sportowe zakupy będzie można zrobić od piątku 26 października.

 

 

 

Decathlon to francuska sieć handlowa, która swój pierwszy sklep w woj zachodniopomorskim otworzyła właśnie w Ustowie. Na powierzchni 3,6 tys m kw. będzie można kupić sprzęt i odzież do uprawiania 65 przeróżnych dyscyplin sportowych. Symboliczną wstęge przecięli Piotr Dykiert z Urzędu Miasta Szczecin, Małgorzata Schwarz Wójt Gminy Kołbaskowo i Przemysław Paprocki Dyrektor maarketu.

Zapraszamy do naszego nowego sklepu - mówi Agnieszka Parchimowicz - w najbliższy weekend mamy w programie gry, zabawy oraz konkursy dla dzieci i dorosłych.Nagrodami są sportowe upominki z naszego sklepu. W ciągu całego dnia odbędą się pokazy sportowe, fitness, zumba i joga. O 12:30 odbędzie się wręczenie nagród dla dzieci w konkursie plastycznym pt "mój ulubiony sport". Zapraszam serdecznie.

W Decathlonie będzie można przetestować każdy sprzęt przez zakupem, pojeździć na rolkach czy rowerze, zagrać w ping-ponga. Wokół sklepu utworzona została infrastruktura sportowa wraz z odpowiednią nawierzchnią, klienci będą mogli zgrać w piłke czy koszykówkę.

Pragnę podziękować za to, że ta inwestycja została zlokalizowana na terenie Gminy Kołbaskowo - powiedziała Wójt M. Schwarz - nie wspominając o podatkach, które wpłyną do naszego budżetu, myślę, że przyczynicie się Państwo do rozwoju sportu na terenie naszej gminy, liczę na owocną współpracę z naszymi 10 stowarzyszeniami, które działają w różnych dyscyplinach sportowych. Życzę Państwu samych dobrych klientów i wszystkiego co najlepsze.

W otwarciu sklepu udział brało małżeństwo gimnastyków i olimpijczyków - Roman Kulesza i Marta Pihan-Kulesza. Pokaz sportowych możliwości dali młodzi gimnastycy z Zespołu Szkół Sportowych i uczniowie szkółki piłkarskiej Socatots.

Pierwszych klientów sklep przywita w piątek o godz. 9.00. W dni powszechnie i soboty Decathlon otwarty będzie w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20. Sieć ma ponad 600 sklepów w 17 krajach, zatrudnia 41 tys. pracowników. W ustowskim markecie zatrudnienie znalazło ok. 40 osób.

 

 


Pin It