logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

My DC Crew Tour w Przecławiu

My-Dc-Crew-TourJuż 26 maja zapraszamy wszystkich skateboarderów na kontynuacje słynnej impezy My DC Crew. Impreza odbędzie się w Sczecinie na skateparku Przecławi jest organizowana wspólnie z skateshopem Andergrand. Po pierwszym przystanku w warszawskim skateparku Kamuflage czas ruszyć w Polskę...My DC Crew Tour to cykl jamów deskorolkowych organizowanych przez najlepsze skateshopy przy wsparciu marki DC Shoes. Celem imprezy jest odnalezienie i wspieranie młodych, utalentowanych skejterów. Podobnie jak w zeszłym roku deskorolkowcy do lat 16 będą walczyć o roczne wsparcie od DC Shoes i swojego lokalnego skateshopu.

W tym roku imprezy My DC Crew odbywają się na zasadzie best trick - konkursów na najlepszy trik na danej przeszkodzie. Dwa best tricki przeznaczone są dla deskorolkowców do lat 16 w których zawodnicy będą walczyć o roczny sponsoring DC. Trzeci best trick to sesja dla starszych skejterów.

Oprócz sponsoringu wszyscy skateboarderzy walczą o całą masę nagród od DC. Dodatkową atrakcją dla młodszych deskorolkowców to możliwość wygrania dzikiej karty na występ w best tricku dla starszych.

My DC Crew - 26 maja 2012 na szczecińskim skateparku Przecław.


16.00 START IMPREZY

16.30 -17.00 BESTTRICK 1 DO LAT 16

17.15 -17.45 BESTTRICK 2 DO LAT 16

18.00-18.30 BESTTRICK OPEN

My-Dc-Crew-Tour-Plakat

źródło: skatenews.pl

Pin It