logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Skatepark otwarty - ale była jazda !

ale-byla-jazdaW sobotę 14 kwietnia punktualnie o 11:00 Wójt Kołbaskowa oficjalnie oddała do użytku nowo wybudowany skatepark w Przecławiu. Na szczęście po wielu zimnych i deszczowych dniach pogoda w sobotę wyjątkowo dopisała. Dopisała także frekwencja - przez nowowybudowany obiekt "na wyspie" przewinęło sie kilkuset mieszkańców Przecławia i okolic. Wspólnie z Andergrand.pl zorganizowane zostały pierwsze zawody skateboardowe z podziałem na grupy wiekowe. Na najlepszych czekały nagrody.


Skatepark powstał dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej - powiedziała podczas otwarcia obiektu Małgorzata Schwarz  - z programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Jesteśmy członkami stowarzyszenia "Lokalne Grupy Działania" - to stowarzyszenie pomogło nam sfinansować ten skatepark. Pamiętacie pewnie jak się zaczęła się historia tego obiektu, grupa młodzieży przyszła do mnie z podaniem i podpisami aby taki skatepark na terenie Przecławia powstał. No i mamy dzisiaj ten uroczysty moment, kiedy możemy przeprowadzić pierwsze zawody na tym obiekcie.

Podczas zawodów posypało się sporo dobry trików, poniżej prezentujemy wyniki i zdjęcia. Całość galerii dostępna jest TUTAJ

Best trick - manual pad z dwoma murkami kategoria Open:
1. Paweł "Grzybek" Ratajczak,
2. Alex Kuchciak,
3. Paweł Kierakowicz.

Best trick - schody z murkiem oraz poręczą do lat 15:
1. Alex Kuchciak,
2. Andrzej Śliwiński,
3. Łukasz Hennig.

Best trick - schody z murkiem oraz poręczą kategoria Open:
1. Paweł "Grzybek" Ratajczak,
2. Mateusz "Blazi" Balcerak,
3. Jakub "Mery" Jeziorny.

Game of S.K.A.T.E. do lat 15:
1. "Tadzik",
2. Łukasz "Metal" Chorstowski,
3. Michał "Mleko" Górecki.

 

Pin It