medentes przeclaw

 reklama

Szukaj w portalu

Zdewastowano i okradziono bankomat

zdewastowano-bankomatDziś w nocy z piątku na sobotę wandale okradli i zdewastowali doszczętnie bankomat Euronet'u w Warzymicach. Uruchomiony on został pod koniec lutego przy centrum handlowym "Czerwona Torebka". Złodzieje zniszczyli kompletnie urządzenie, zbudowany daszek i zabrali gotówkę z urządzenia. Na miejscu zdarzenia od rana jest już policja, prowadzone są czynności sprawdzające.Ponieważ bankomat stoi vis-a-vis osiedla Kresy, dlatego wszyscy mieszkańcy, którzy dziś ok godz 2 w nocy coś zauważli proszeni są o zgłoszenie się na policję. Obecnie część placu na którym porozrzucane są szczątki bankomatu jest ogrodzona taśmą. Na dziś zaplanowano uroczyste otwarcie centrum handlowego "Czerwona Torebka".

 

Aktualizacja 17-03-2012 godz 14:00. Ślady wskazują na to, że do bankomatu został wprowadzony gaz i to wywołało eksplozję. Jest to metoda znana i zdarzały sie już przypadki w Polsce, że w taki sposób okradano bankomaty. Podłożenie ladunków wybuchowych raczej nie wchodzi w grę. Nadal nei wiadomo ile pieniędzy bylo w bankomacie. Otwarcie marketu było planowane na godz. 12. W związku z wybuchem bankomatu zostało przełożone na inną godzinę. Policja nadal prowadzi czynności.

 

Aktualizacja 18-03-2012 godz 19:00. Jak podało przed chwilą Polskie Radio Szczecin "300 złotych ukradli złodzieje z bankomatu w podszczecińskich Warzymicach. Jednak sprawcy się nie obłowili - mówi mł. aspirant Jolanta Szalińska z Komendy Powiatowej Policji w Policach. - Reszta pieniędzy znajdowała się w zablokowanej w wyniku wybuchu kasetce wewnątrz urządzenia. Pieniądze wróciły do właściciela."


 

 


 

Fot. Wojciech Hancewicz

Pin It