ancora warzymice

 reklama

Szukaj w portalu

Biblioteka już gotowa. Otwarcie 24 lutego.

biblioteka-kolbaskowoPo gruntownym remoncie Gminna Biblioteka w Kołbaskowie otwiera znowu swoje podwoje dla czytelników. Zmieniono i kompletnie przebudowano rozkład pomieszczeń wewnątrz budynku. Na zewnątrz obok schodów dobudowano podjazd dla osób niepełnosprawnych. Oficjalne otwarcie w piątek 24 lutego o godzinie 14:00.

 

 

biblioteka-po-remoncieZapraszam serdecznie mieszkańców na oficjalne otwarcie nasze biblioteki - mówi P. Anna Boczek Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Kołbaskowie. W programie przewidujemy krótką recytacje wierszy przygotowaną przez dzieci ze Szkoły Podstawowej z Przecławia, poczęstunek oraz przedstawienie mieszkańcom jak i zaproszonym gościom nowych pracowników. Tą symboliczną uroczystością chcemy przekazać wiadomość czytelnikom, że po dłuższej przewie już pracujemy i zapraszamy wszystkich do korzystania z naszych usług w nowej aranżacji i odświeżonych wnętrzach.

Całość zakończonej inwestycji to : prace rozbiórkowe, ziemne, murarskie i tynkarskie. Zamontowano płyty gipsowo-kartonowe, wykonano stolarkę okienną i drzwiową, izolację cieplnę, prace malarskie oraz zagospodarowanie terenu. Na czas remontu zabezpieczony został księgozbiór. Prace remontowe za kwotę prawie 200 tys zł wykonała firma "BUD-POL BIS" ze Szczecina.

W budynku obok biblioteki i czytelni będzie się mieścił Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych - obok schodów zbudowano pochylnię dla osób na wózkach.


zaproszenie-biblioteka

Pin It