logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Urodzinowe promocje w Pizzerii Izba !

pizzeria-izbaJuż czwarty rok na naszym osiedlu funkcjonuje pizzeria. Lokal powstał we wrześniu 2008 roku szybko zjednując sobie sympatię mieszkańców Przecławia dobrą pizzą i szybkim czasem dostawy. Przytulne wnętrze oraz sympatyczna obsługa sprawiły, iż Pizzeria Izba stała się ulubionym miejscem spotkań w gronie przyjaciół gdzie w miłej atmosferze można spędzić czas zajadając się przysmakami kuchni włoskiej oraz pyszną pizzą przygotowywaną na miejscu według własnych przepisów.izba-przeclawLokal często organizuje przyjęcia okolicznościowe, chrzty, komunie, uroczystości rodzinne, zdarzyło się nawet wesele. Już na pierwszy rzut oka widać że właściciele wkładają dużo serca w prowadzenie lokalu co przysporzyło im wielu wiernych klientów którzy potrafią przyjeżdżać na pizzę z odległych dzielnic Szczecina.

W rozmowach z osobami prowadzącymi pizzerię widać pasję i radość z ciągłego rozwoju firmy, wciąż powtarzają, iż liczą na świadomego klienta, który doceni to co oferuje lokal, nie chcą iść w kierunku masowej produkcji, pozostają wierni tradycji lokali manufakturalnych. Menu opracowano tak aby nie trzeba było mrozić produktów, postawiono na najwyższą jakość oferowanych dań oraz świeżość. Wszystkie dania przyrządzane są na bieżąco ze świeżych mięs, warzyw, produkty używane do produkcji pizzy są wyłącznie najwyższej jakości, szynka, boczek to prawdziwe mięsa, nie używa się substytutów. Jedyny akceptowalny w lokalu ser to czysta mozzarella bez domieszek.

Skutkiem rozwoju firmy było uruchomienie drugiego lokalu w naszej gminie - w nieodległym Mierzynie. Pizzeria na Przecławiu w 2010 roku przeszła gruntowny remont powiększając swoją powierzchnię ponad dwukrotnie oraz zyskując przestronny ogródek piwny. Oba lokale zyskały nową nazwę, Pizzeria Camaro zmieniła się w Pizzerie Izba. Zmodernizowany został również park maszynowy. W tej chwili w lokalu pracuje najnowszy włoski piec do pizzy z najwyższej półki. Niewiele lokali w Szczecinie może się poszczycić urządzeniami tak wysokiej klasy.

W związku z urodzinami lokalu właściciele pizzerii wraz z portalem PRZECLAW24 postanowili przygotować dla Państwa miłą niespodziankę urodzinową.  Codziennie przez miesiąc (od 14 listopada do 14 grudnia) w godzinach popołudniowych na portalu będzie pojawiało się pytanie konkursowe dotyczące pizzy oraz lokalu. Pierwsza osoba która dodzwoni się do lokalu i poda poprawną odpowiedz wygrywa dowolną pizzę z menu w rozmiarze 33 cm.  (na wynos lub z konsumpcją na miejscu). Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Dodatkowo do końca roku podczas wizyty w lokalu i konsumpcji na miejscu na hasło PRZECLAW24 możemy liczyć na niespodziankę w postaci rabatu 25% na wszystkie wyroby własne Pizzerii Izba. Przy składaniu zamówienia wystarczy podać hasło promocyjne.

Osoby prowadzące lokal to ludzie uwielbiający podróże, ciekawe świata, odrębnych kultur. W natłoku codziennych obowiązków związanych z pracą Pizzerii brak jednak czasu na oddawanie się pasji. Powstał pomysł aby w Izbie powstał ściana z widokówkami z Polski i całego świata. Na ich prośbę zachęcamy do wysyłania pocztówek z ciekawych miejsc, z urlopów, podróży służbowych. Sympatycznie będzie gościć w lokalu i widzieć własną kartkę pocztową umieszczoną na tablicy :) Każdy kto zdecyduje się na taki gest w podziękowaniu zostanie obdarowany dowolną pizzą z menu. Pocztówki można wysyłać na adres:
Pizzeria Izba
Przecław 26a
72-005 Przecław

Serdecznie zapraszamy do korzystania z promocji urodzinowych oraz wizyt w Pizzerii Izba!

dol

/artykuł sponsorowany/

Pin It