logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Odbiór odpadów wielkogabarytowych

kontener-14 i 15 października w Przecławiu i Warzymicach przeprowadzona będzie 2-dniowa akcja odbioru wielkogabarytowych odpadów. W ramach tej akcji w naszych miejscowościach podstawione będą specjalne kontenery na odpady. Warto skorzystać z tej okazji - mieszkańcy gminy Kołbaskowo będą mogli nieodpłatnie pozbyć się zalegających gratów na działkach i w piwnicach.
W piątek 14 października od godz 9:00 w Przecławiu i Warzymicach podstawione zostaną 4 kontenery na odpady gabarytowe. Zabrane zostaną w sobotę 9 kwietnia ok godziny 18:00.
Lokalizacja kontenerów :
- w Przecławiu przy bloku 41-49 (parking)
- w Przecławiu na pasie zieleni przy murze na osiedlu Zielone Pole
- w Przecławiu przy basenie przeciwpożarowym
- w Warzymicach za przystankiem obok pojemników do selekt. zbiórki
Nie wolno wrzucać do nich opon (przyjmuje je firma Xedos w Stobnie), gruzu, papy, styropianu, eternitu, wełny mineralnej, akumulatorów oraz sprzętu AGD.

Zużyty sprzęt AGD i RTV można bezpłatnie oddać w Gminnym Punkcie Zbiórki Odpadów Niebezpiecznych - który znajduje się na terenie oczyszczalni ścieków - na końcu Alei Kasztanowej. Punkt czynny jest w pierwszy i trzeci poniedziałek oraz drugi i czwarty czwartek miesiąca w godzinach : poniedziałek 8:00-10:00, czwartek 17:00-19:00. Mieszkańcy naszej gminy za okazaniem dowodu osobistego mogą oddać sprzęt bezpłatnie.
Pin It